Як назвати морську свинку дівчинку. імена для морської свинки дівчинки.

Іноді при вигляді домашніх вихованців люди розчулюють і чітко вирішують придбати когось собі. Найбільш популярні, звичайно, гризуни: хом'яки, морські свинки і т.д. А потім постає питання, як назвати мілейшую морську свинку , тим більше, якщо вона дівчинка.
Вам знадобиться
  • морська свинка
Інструкція
1
Запам'ятайте, що ім'я, яке ви дасте своїй морській свинці, треба вибрати один раз і міняти його зовсім небажано. Якщо ім'я підібрано правильно, то ваш вихованець буде відволікатися на нього, навіть враховуючи, що це не кішка або собака, що відрізняються великими здібностями, ніж гризуни.
2
При виборі імені грунтується на тому, що воно не повинно бути довгим. Для морських свинок оптимальна довжина імені становить чотири-п'ять букв. Ви можете вибрати і довге ім'я, але вимовляти його цілком, сподіваючись, що ваш вихованець буде відволікатися на нього, практично безглуздо. Придумайте короткий варіант і при свинці вживайте саме його, а при спілкуванні з людьми можете представляти вихованця красивим, довгим і звучним ім'ям.
3
Вчені давно відкрили таку закономірність: гризуни, в тому числі і морські свинки, набагато краще сприймають ультразвуки в порівнянні з людиною. І, відповідно, сильніше на них реагують. Для того щоб свинка реагувала на своє ім'я, потрібно вмістити в нього якомога більше тих самих ультразвуково. Так, виходить, що найкраще підбирати імена з шиплячими і свистячими звуками, т.к. вони досить ефективно розпізнаються морськими свинками. Найбільш активно гризуни сприймають звуки «с» і «ш», тому їх наявність в імені бажано. Так для дівчинки підійдуть імена: Шуша, Даша, Шура і т.д.
4
Назвіть свинку іменем, відповідним до її зовнішності або характеру. Якщо свинка не надто активна і досить сонна, то ім'я має бути без різких звуків: починатися з приголосної і без «гарчали». Якщо свинка активна і жвава, то, навпаки, можна подумати про наявність великої кількості голосних і букви «р».
5
Последите за поведінкою свинки, називайте різні імена доти, поки не помітите, що її вушка і вусики напружилися. Нехай вона сама вибере ім'я, з яким їй належить жити.
Зверніть увагу
А взагалі, як назвати свинку, питання актуальне. Пам'ятайте, свинки відмінно дресируються. А коли чують ім'я - витягуються стовпчиком і уважно дивляться на який кличе. Тому приділіть цьому питанню більше уваги.
Корисна порада
На сайті є можливість продати або купити морську свинку. Для питань з догляду та утримання морської свинки є форум. Забавні імена для морських свинок. Якщо ви завели собі морську свинку і не знаєте, як його пооригинальнее назвати, то вам допоможе добірка кумедних імен Світлани Столярової (Svega).