Як відпрацювати реакцію.

У стародавні часи виживали найшвидші, спритні люди. Сьогодні все змінилося. Порядок на вулицях підтримує поліція, за дичиною ми ходимо в магазин. Здавалося б, швидка реакція потрібна зараз тільки спортсменам: боксерам, легкоатлетам, плавцям і іншим. Але буває, що ви опиняєтеся не в потрібний час і не в потрібному місці, коли поруч немає захисників правопорядку, але є хулігани. І щоб вижити, потрібно виграти бій. Для цього потрібно навчитися правильно і швидко реагувати на дії противника.
Інструкція
1
Почніть заняття з тренування реакції на слух. Для цього спочатку перервіть зорову зв'язок між джерелом і тренуємих. Ви повинні по діям наставника передбачити появу звуку. Можна видавати звук за спиною. Наприклад: тренер, сидячи ззаду вас, різко вдаряє лінійкою по столу. Ви повинні справити відповідь клацання. При тренуванні на безпеку відпрацьовуйте процедуру вихоплення зброї з рук суперника по сигналу.
2
Тренування дотику - відпрацювання реакції на дотик. Для початку надіньте на очі пов'язку. Партнер повинен знаходитися позаду вас. Коли він торкнеться рукою вашого плеча, різко присядьте, стрибну вперед або в сторону, поверніться і прийміть бойову стійку.
3
Тренування зору. Один з методів розвитку зорової реакції - гра в ладушки. Сядьте обличчям до тренера і тримайте руки перед собою. Ведучий повинен накрити своєю долонею вашу, а ви - вчасно її отдернуть. Ще одна з вправ на розвиток зорової реакції - гра "камінь-ножиці-папір". Ви повинні виграти у суперника, викинувши пальці в переможну фігуру миттю пізніше після його варіанту.
4
Тренування чіпкості. Візьміть тенісний м'яч і кидайте в стіну, коли він відскочить - ловіть його. Кидайте м'яч у стіну і разом з напарником. Ви кидаєте - він ловить, тоді передбачити політ м'яча майже неможливо, а значить і ефективність тренувань зросте.
5
Тепер ви зможете застосувати відпрацьовані навички на практиці. Для цього підійде спаринг на рингу або татамі. Припустимо, ваша природна реакція на прямий удар ногою в живіт - відійти і опустити лікоть. Але відходите в положення, з якого зручно рухатися вперед. Назад повинні рухати тільки ноги й живіт, центр ваги змістите вперед, а ноги і корпус трохи зігніть - стисніться в пружину. Ліктем прикрийте тулуб і стегна, потім йдіть убік. Ваша мета - опинитися за спиною супротивника. Коли це станеться, вдарте його підставою долоні по потилиці. От і вийшов контрприйом з нешкідливої захисної реакції.
6
Іншим прийомам самозахисту вас навчать в будь-якій секції єдиноборств. І це легко вийде, адже ви вже володієте нелюдською реакцією.