Як утримувати коня.

На коней легко дивитися, а от доглядати за ними зовсім непросто. Правильний догляд сприяє гарному стану і настрою коні. А невірні дії можуть стати причиною невдоволення тваринного і навіть серйозних захворювань. Так, як же правильно утримувати кінь ?
Вам знадобиться
  • кінь, стайня, підстилка: солома, тирса, торф, водопровід, шланг, вода
Інструкція
1
Оберіть місце для коня. Влітку це може бути обгороджена територія з навісом, під якою кінь може сховатися під час дощу. Однак з настанням холодів таке місце для перебування тварини стане абсолютно непридатним. Тому побудуйте стайню, де кінь буде зимувати. Виберіть матеріал для будівництва, які буде зберігати сухість і тепло. Найкращими матеріалами для стайні є дерево і цегла, а ось бетонно-блочне сировину краще не використовувати, тому у стайні буде холодно і сиро.
2
Найкраще, якщо коні будуть знаходитися в окремих приміщеннях - денниках. Висота стелі повинна складати близько трьох метрів, а вікна повинні бути розташовані в 1,5-2 м. Від підлоги. Між денників повинна бути перегородки висотою в 2,5 м. Для комфортного пересування коні, відведений для неї місце повинно бути не менше 9 м (3 на 3), бажано, щоб воно було просторіше. Прослідкуйте, щоб всі двері в стайні відкривалися назовні, і висота їх була не меншою 2,4 м, а ширина - 1,2.
3
В денніке коні має бути присутня підстилка, на якій вона зможе відпочивати, і куди будуть вбиратися неприємні запахи і нечистоти. Спорудіть її з соломи, тирси або торфу. Підстилку міняйте щодня, щоб уникнути різних інфекцій. Найкраще використовуйте її в якості добрива.
4
Встановіть водопровід. Це дасть вам можливість мити кінь за допомогою шланга. Особливо це буде корисно у спекотні дні і після того, як кінь працювала.
5
Приділяйте особливу увагу харчуванню коні. Запам'ятайте найважливіше правило: спочатку поїти і тільки потім годувати. Принесіть коні води, лише після того, як вона вдосталь нап'ється, приступайте до годівлі. І ні в якому разі не навпаки!
6
Доглядайте і за зовнішнім виглядом коня: подстригайте шерсть, стежте за стан підков.