Як зробити класний куточок. Як зробити класссссний куточок з плитки.

Для того щоб зробити процес навчання не нудним, а цікавим, продуктивним і творчим, педагогу потрібно звернути увагу і на оформлення класного куточка. Це дозволить вчителю мотивувати дітей на відмінне навчання, а також сприятиме згуртуванню колективу.
Інструкція
1
Оформити класний куточок не так вже й просто. Це копітка робота, що вимагає осмисленого підходу. Потрібно врахувати багато чого.
2
Класний куточок дозволяє вчителю своєчасно інформувати учнів про будь-які нові вимоги до освіти або про заплановану роботі в колективі. Тому місце для "Інформаційного вікна" має бути обов'язково.
3
Розділіть "Інформаційне вікно" на кілька розділів по тимчасовим відрізкам. Наприклад, можна запланувати рубрики "Сегодня", "На тиждень", "В чверті". Хлопці зможуть заздалегідь планувати шкільні заходи.
4
Постійно оновлюйте відомості в "Інформаційному вікні".
5
Класний куточок дозволить також планувати вам проведення виховної роботи в колективі. Виділіть місце для інформаційного матеріалу про дружбу в класі, про правила поведінки в навчальному закладі. Можна назвати цю рубрику "Кодекс учня".
6
Якщо серед учнів є хлопці, які пишуть статті або вірші, попросіть їх написати, наприклад, про останній заході в класі.
7
Оформіть колонку "Наше життя", де хлопці зможуть залишити відгуки чи побажання до позакласної діяльності колективу.
8
Придумайте і запишіть девіз разом з хлопцями. Це буде сприяє розвитку творчості учнів.
9
Якщо діти допомагають ветерану, проводять зустрічі, збирають відомості про його військові будні, заплануйте місце під колонку "Наш ветеран".
10
В рубриці "Досягнення класу" помістіть нагороди хлопцям за участь у спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах або науково-практичних конференціях.
11
Так як класний колектив - це не тільки діти і вчитель, а й батьки, обов'язково має бути місце для рубрики "Інформація для батьків". Там можна помістити графік і теми батьківських зборів, час проведення індивідуальних бесід з психологом, лікарем, класним керівником або логопедом. Не забудьте там вказати телефони та адреси служб, що займаються питаннями дітей.
12
В класному куточку обов'язково регулярно повинна з'являтися інформація про іменинника з побажаннями та привітаннями.
13
Оформлення класного куточка має бути доцільним і естетичним.