Як зробити самому акваріумний фільтр. Як зробити акваріум на 3 відсіку.

Акваріум не може функціонувати без правильно влаштованого і підключеного аквариумного фільтра . Він забезпечить чистоту води в акваріумі і, відповідно, добре самопочуття його мешканців. Зовнішній акваріумний фільтр можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • скляний бак, скляні плитки, герметик, ацетон, шланг, бита цегла, галька, пісок, насос
Інструкція
1
Для початку виготовте резервуар для фільтра з чотирма відсіками. Скляний бак прямокутної форми розділіть на чотири однакових відсіку за допомогою скляних плиток. Врахуйте, що перша і третя перегородки повинні починатися від основи скляного резервуара і закінчуватися за кілька сантиметрів до поверхні. При цьому центральну скляну плитку підніміть на 3 см від дна, щоб вода з другого відсіку могла протекти в третій. Щоб прикріпити перегородки до стінок бака, скористайтеся герметиком. Місця, де герметик стикається зі склом, обов'язково знежирте ацетоном.
2
Дочекайтеся повного висихання герметика (для цього потрібно кілька годин) і встановити прямокутну ємність поруч з акваріумом. При цьому вона повинна розташовуватися трохи вище акваріума.
3
Виготовте пластини з прорізами, які повинні підходити за розміром під дно кожного відсіку. Зверніть увагу, що такі пластини потрібно приготувати тільки для першого, другого і третього відсіків. Пластини забезпечать потік води без перешкод, при цьому відсіку не будуть засмічуватись.
4
Встановіть шланг, якій буде викачувати воду з акваріума. Такий гнучкий шланг з одного кінця зможе засмоктувати воду з акваріума за допомогою насоса. Інший кінець шланга знаходитиметься в першому відсіку фільтра . Вода, таким чином, зможе пройти по всіх відсіках. З четвертого відсіку виходитиме шланг, крізь який в акваріум надходитиме чиста вода.
5
Далі заповніть відсіки відповідними матеріалами для фільтра ції. У перший відсік засипте бита цегла, який може дуже ефективно затримувати великі частки сміття. У другій відсік насипте попередньо вимиту гальку. Такий фільтр затримає вже більш дрібне сміття. В третьому відсіку повинен бути пісок або поролон.
6
Щоб запустити фільтр, все відсіки заповніть водою, підключіть шланг, що виводить воду з акваріума, до насоса. А шланг, по якому вода надходить в акваріум, працюватиме за допомогою сіфонірованія.