Як позбутися від линьки.

Линька домашньої тварини приносить його господарям чимало неприємностей. Якщо линька є сезонним явищем, то незабаром вона проходить. Однак тварина може втрачати шерсть і внаслідок інших причин. Як же допомогти своєму домашньому улюбленцю позбавитися від неприємного явища?
Вам знадобиться
  • щітка для тварини, корм з вітамінами.
Інструкція
1
Насамперед врахуйте, що при підозрі на необґрунтовану линьку тварина негайно слід показати лікарю-ветеринару. Адже линька може бути передвісником дуже серйозних захворювань. Аналогічно проконсультуйтеся з ветеринаром перед початком застосування лікарських засобів, які нібито зупиняють процес линьки . Рада інших любителів тварин - ще не привід експериментувати над власним улюбленцем.
2
Придивіться, коли саме починає посилено линяти ваш вихованець. Якщо навесні і восени линька для більшості тварин є природним процесом, то активне випадання шерсті взимку і влітку має насторожити господаря.
3
Линька може свідчити про наявність шкірних захворювань. Якщо шерсть у тварини починає випадати клаптиками, а сам вихованець свербить і облизується, значить необхідно негайно проконсультуватися з лікарем ветеринарної клініки.
4
Якщо хвороби виключені, значить у тварини звичайна сезонна линька. Щоб допомогти вихованцеві якомога швидше впоратися з випаданням вовни, якнайчастіше вичісуйте його спеціальною щіткою. Відмерла шерсть за допомогою такого способу випаде швидше, при цьому тварина не зможе її проковтнути.
5
Мийте тварина в період линьки частіше, використовуючи для цього спеціальні сухі шампуні.
6
Намагайтеся якомога частіше вигулювати тварину. Адже линьку може спровокувати постійне перебування тварини в квартирі, де працюють радіатори і активно гріють батареї. Прогулянки навіть на дуже холодному повітрі активізують ріст вовни.
7
Не забувайте про принципи раціонально харчування - годуєте тварина корисною і свіжою їжею, при цьому не забуваючи про додавання в щоденний раціон вітамінів та інших корисних речовин. Ветеринар підкаже, які саме харчові добавки та вітаміни доцільно давати тварині.