Як назвати шарпея.

Шарпей - це порода собак, яка зародилася в Китаї ще в найдавніші часи. Це дуже активний, компактний, міцно складений пес середніх розмірів. Дивовижний і забавний вид надають Шарп складки на шкірі. Якщо вам пощастило мати такого чотириногого товариша, то ви везунчик. Після знайомства з цуценям потрібно підібрати йому підходящу кличку.
Вам знадобиться
  • документи родоводу.
Інструкція
1
Якщо ви придбали цуценя шарпея і не знаєте, як його назвати, зверніть увагу на кілька факторів. Подивіться на окрас шарпея , тому що дуже часто для виставкових примірників підбирають імена, почувши які, можна було б відразу здогадатися про забарвлення тварини.
2
Також загляньте в папери по родоводу, тому що зазвичай в документах заводчики придумують кличку на певну букву. Вивчивши документи, ви будете мати можливість вибору підходящої клички, добре поєднується з кличками батьків. Пофантазуйте і придумайте кілька варіантів.
3
шарпея прийнято називати в «паспорті», використовуючи складні конструкції, одна з ланок яких і стане нарешті справжньою кличкою. Наприклад, знамениті в розплідниках чемпіони Антуан Тай Лі Клондайк Бест Перл або Місячна Веселка Небесний Улюбленець Долі. Погодьтеся, ніхто на світі не називає свого вихованця таким довгим ім'ям щодня, адже набагато простіше «вирвати» з повного набору лише маленький, самий милозвучна, шматочок і використовувати його.
4
Якщо ви плануйте брати участь з вихованцем на виставках, ім'я придумайте йому запам'ятовується і яскраве, наприклад Чак, Фрост, Грей, Франкейнштейн, Тревор і так далі. Поспостерігайте за характером вашого вихованця і підберіть кличку згідно поведінки і характеру цуценя (наприклад, Гром, Джамп, Геймер та інші).
5
Найголовніше - привчите цуценя до його прізвисько з самого дитинства і не міняйте її. В інтернеті та у виставковій інформації для собаківників ви завжди зможете знайти безліч прикладів кличок. Скориставшись даними ресурсами (або самостійно) знайдіть для свого вихованця і друга найкращу кличку, відповідну тільки йому.
6
Прислухайтеся до звучання, прикладіть кличку до вашого цуценяті, щоб зрозуміти підходить вона чи ні і виберіть вподобану. Джекі, Деріан, Сейлор, Айві, Ансель, Нордіка, Сієнна - одні з найбільш поширених варіантів. Можете також назвати цуценя кумедним, смішним ім'ям, відповідним його вподоби.