Як зав'язати чоловічий шарф.

Є жарт, що зав'язати чоловічий шарф стильно можна тільки без дзеркала. Так це чи ні, перевірте самі, використовуючи один з приведених нижче способів зав'язування.
Вам знадобиться
  • Шарф;
  • Шия.
Інструкція
1
«Діловий» спосіб не можна назвати навіть зав'язуванням. Використовуйте для цього класичний тонкий короткий шарф. Просто перехрестите його на лацканах піджака.
2
«Романтичний» спосіб не набагато складніше. Закиньте один з кінців шарфа за шию, а інший залиште на грудях.
3
«Спортивний» стиль підійде для довгого шарфа з китицями. Складіть його вдвічі, накиньте на шию, просмикніть з'єднані кінці у петлю. Відрегулюйте вузол на свій розсуд.
4
«Модний» стиль красиво виглядає на вузькому трикотажному шарфі машинної в'язки. Оберніть аксесуар навколо шиї, потім обидва кінці пустите по грудях.
Зверніть увагу
Пропонуємо вам кілька варіантів, як можна просто і водночас стильно зав'язувати чоловічий шарф. Такий вузол користується сьогодні великою популярністю. А зав'язати його зовсім не складно: достатньо скласти шарф навпіл в довжину, обернути навколо шиї, вільні кінці протягнути в петлю і злегка затягнути. Зручно те, що ступінь натягу легко регулюється.
Корисна порада
Далеко не кожен представник сучасної сильної половини людства може розповісти і показати, як зав'язувати чоловічий шарф. Адже, не кожен з них, знає, наприклад, один з найпопулярніших способів підв'язування шарфа, такий як скласти вдвічі, намотати навколо шию два рази і зав'язати на вузол. Завжди дуже зручно, якщо поруч є людина, яка володіє інформацією про те, як зав'язувати шарф чоловікам, враховуючи вид його верхнього одягу.