Як оформити ювілейний альбом.

Самое швидкоплинне і невідновлюване в житті будь-якої людини - це його роки. Здавалося б, ще вчора святкувалося повноліття, а вже сьогодні ювілей - 25. Тільки недавно відзначали дату весілля, а сьогодні вже перші перлинні 30, а потім і золоті 50. Ювілейних дат на життєвому шляху багато і не важливо 20 вам, 30 або 50, важливо, що ви живі, що ви прожили гідне життя, що у вас залишилися в пам'яті незабутні моменти, які просто необхідно зберегти для своїх онуків і інших родичів. Як же це зробити, а все дуже просто, достатньо зібрати всі ці моменти в воєдино і створити свій альбом .
Інструкція
1
Напевно кожен з вас пам'ятає красиві, в бархатистою обкладинці, з вирізаними квіточками з листівок, з шарудить калькою між сторінок весільні та ювілейні альбом и своїх батьків, бабусь і дідусів, альбом и, де зібрані найяскравіші, вражаючі і найкращі фотографії усього їхнього життя. Чому б і вам не вчинити так само і не почати створювати свій власний ювілейний альбом або альбом для ювіляра (друга, батьків і т.д.)?
2
Зберіть всілякі фотографії, починаючи з самого дитинства. Це і перші кроки, і фотографії в пелюшках, це похід у перший клас і вступ до інституту, це весілля і дні народження, це вечірки з друзями і зустріч чергового Нового року, це народження діточок і прогулянки з ними, це робота і відпочинок протягом всього життя. Пам'ятайте - найголовніше тут - спогади, ніж смішніше і цікавіше фотографії для альбом а, тим яскравіше спогади, почуття та емоції.
3
Придумайте до кожної певної серії фотографій свій невеликий жартівливий вірш. Якщо писати вірші у вас виходить погано, можна скористатися допомогою професіоналів або просто взяти їх з інтернету на той чи інший випадок.
4
Оберіть вид фото альбом а. Тут важливо врахувати і кількість сторінок, які в подальшому будуть доповнюватися фотографіями чи ні, важливо врахувати матеріал виготовлення, формат, вигляд сторінок (магнітні, картонні і т.д.), кріплення фотографій та інші нюанси.
5
Приклейте або вкладіть фотографії в альбом відповідно до батами і подіями від народження до теперішнього ювілею.
6
Оформіть альбом , додавши до фотографій підходящі наклеечки, вирізані малюнки, пам'ятні речі, якими ви чи ювіляр (залежно від того для кого виготовляється альбом ) дорожить. Це можуть бути дитячі малюнки, вирізка з прописи, гербарій (перший подарований квітка), квитки для поїздки, вироби і т.д.
7
Розфарбуйте альбом (сторінки альбом а) фломастерами, аквареллю, бісером або іншими прикрасами, внісши свого роду індивідуальність і витонченість предмету.Фантазіруйте, творіть, імпровізуйте і у вас все вийде.