Як розблокувати редактор реєстру.

Редактор реєстру (regedit.exe), одна з головних складових Windows, може бути заблокований вірусної або шпигунською програмою, що потрапила на комп'ютер через мережу або фізичні носії, наприклад, флеш -карти. Відновити доступ до редактора реєстру можна програмним способом.
Інструкція
1
Найдоступніший спосіб розблокування редактора реєстру - ця використання багатофункціональної утиліти AVZ. Програма є безкоштовною. Офіційний сайт: http://www.z-oleg.com/secur/avz/download.php.Здесь ви знайдете найсвіжішу версію програми, яку потрібно завантажити і відкрити в додатку WinRAR, так як папка з файлами програми заархівувати. Встановлювати програму не потрібно, достатньо запустити файл "avz.exe" з архіву. Розмір архіву становить всього 7 Мб.
2
Спочатку потрібно перевірити комп'ютер на віруси. Запустіть програму і в головному вікні виберіть область пошуку - жорсткий диск (C :), після цього натисніть кнопку «Пуск» в програмі AVZ. Якщо ви хочете, щоб віруси «лікувалися» і віддалялися автоматично, перед запуском перевірки на віруси поставте галочку напроти пункту «Виконувати лікування».
3
Після видалення всіх вірусів, виберіть пункт меню «Файл», підпункт «Відновлення системи». Ви побачите список операцій з відновлення, які може виконати AVZ. Знайдіть пункт "Розблокування редактора реєстру» - в останній версії програми це пункт №17. Поставте напроти цього пункту галочку і натисніть на кнопку «Виконати зазначені операції» внизу вікна.
4
На екрані з'явиться діалог з підтвердженням. Натисніть кнопку «Так». Через кілька секунд з'явиться інформація про успішне завершення відновлення сістеми.После цього ви зможете запустити редактор реєстру через пошук в панелі «Пуск» Windows, ввівши слово "regedit" в пошуковий рядок, або з системної утиліти «Виконати» . Також редактор реєстру можна запустити прямо з AVZ. Для цього виберіть розділ «Сервіс» в головному меню програми, наведіть курсор миші на пункт «Системні утиліти» і виберіть підпункт «Regedit - редактор реєстру».
5
Якщо редактор реєстру вдається розблокувати таким чином, запустіть Microsoft Windows в безпечному режимі. Безпечний режим дає користувачеві абсолютні права для управління файлами і процесами. Для цього перед завантаженням Windows натискайте клавішу F8 (у більшості випадків) або F2 на клавіатурі, залежно від виробника комп'ютера. Перед вами з'явиться вікно в стилі DOS, на якому буде запропоновано завантажитися в одному із спеціальних режимів. За допомогою стрілок на клавіатурі виберіть "Safe Mode" ("Безпечний режим") і натисніть клавішу "Enter". Після чого, запустіть AVZ вже в цьому режимі.