Як підвищити імунітет шкіри. Як підняти імунітет організму.

Шкіра - своєрідний щит вашого тіла, а тому її стан багато чого може розповісти про стан здоров'я в цілому. Для підняття імунітету шкіри існує ряд процедур, причому спрямовані вони на відновлення не тільки шкірного покриву, але і всього організму в цілому.
Інструкція
1
По-перше, варто звернутися до імунолога. Він збере необхідні дані про стан вашого здоров'я, призначить комплекс спеціальних процедур, порекомендує пройти дослідження (иммунограмму). І вже на основі результатів фахівець підбере вам відповідний препарат. Ні в якому разі не купуйте імуномодулятори самостійно, без рекомендацій лікаря.
2
Однак крім лікарського, існують і інші методи. Дуже корисною, наприклад, є баня. Завдяки їй ви зможете підвищити загальний імунітет, нормалізуете роботу всіх систем організму, а також очистіть шкіру від забруднень і токсинів. Баня, до речі, може замінити багато косметичні засоби, зберегти пружність, допоможе уникнути зморшок, оскільки гаряча лазня - це кращий засіб для оздоровлення.
3
Давно встановлено той факт, що під впливом сонячних променів підвищується імунітет організму, опірність до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Сонце також здатне зміцнювати нервову систему, стимулювати кровотворення і обмін речовин. Однак не забувайте, що час прийому сонячних ванн не повинно перевищувати дві години на день. При цьому обов'язково користуйтеся спеціальними засобами захисту (лосьйонами, кремами, спреями). Пам'ятайте ще й про те, що не варто виходить на сонце після лазні, оскільки це може зруйнувати захисний шар шкіри і посилити ймовірність опіку.
4
Допоможуть підняти імунітет і різні вітамінні комплекси. Якщо ви не хочете отримувати вітаміни з таблеток і капсул, тоді шукайте їх в натуральних джерелах. Вітамін С, наприклад, міститься в таких продуктах, як суниця, манго, папайя, шипшина, перець солодкий, зелений перець, гуава, капуста, помідори, шпинат і, звичайно ж, у всіх цитрусових. Даний вітамін не тільки підвищує імунітет, а й бере участь у синтезі колагену, так необхідного шкірі і забезпечує структуру судинних тканин, м'язів, хрящів і кісток. При взаємодії з іншими вітамінами (А, В6, залізом) його дія посилюється.