Як додати ключ до реєстру. Як створити ключ в редакоре реесра.

Редагування користувачем реєстру ОС Windows - дія потенційно небезпечне для нормального функціонування операційної системи. Корпорація Microsoft не рекомендує цього робити, однак іноді виникає необхідність внести в реєстр «точкові» зміни, які неможливо зробити стандартними засобами ОС. Тому виробник все ж в ключает до складу програмного забезпечення, що встановлюється за замовчуванням і редактор реєстру .
Інструкція
1
Клацніть іконку «Мій комп'ютер" на робочому столі правою кнопкою і виберіть у випадаючому контекстному меню пункт «Редактор реєстру » - так ви отримаєте доступ до інструменту зміни системного реєстру . Якщо цієї іконки немає на вашому робочому столі, то розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і виберіть у ньому рядок «Виконати». Ця команда (або клавіші WIN + R) відкриває діалог запуску програм. Надрукуйте в полі введення команду regedit і клацніть кнопку «OK» - редактор реєстру можна відкрити і таким способом.
2
резервну копію до початку редагування реєстру . У цьому редакторі не передбачено функції скасування змін, тому копія може знадобитися для відкату в початковий стан у разі помилки. Розкрийте в меню розділ «Файл» і виберіть пункт «Експорт». Відкриється діалог збереження файлу - вкажіть місце зберігання і назва файлу та натисніть кнопку «Зберегти».
3
Перейдіть до гілки, в яку потрібно додати ключ, послідовно розкриваючи папки в лівій панелі редактора. Побачити повний шлях до тій папці, яка обрана в даний момент можна в рядку стану - це смужка в самому низу вікна редактора.
4
Клацніть правою кнопкою мишки вільний простір у правій панелі редактора, де розміщені параметри потрібної вам гілки. У контекстному меню буде всього один рядок («Створити»), навівши мишку на яку ви побачите набір з п'яти типів ключів (строковий параметр, двійковий параметр, параметр DWORD, мультістроковий параметр, розширюваний строковий параметр) - виберіть з них потрібний. Точно такий же вибір можна побачити, якщо розкрити в меню редактора розділ «Правка» і вибрати пункт «Створити». «Параметр DWORD» створює ключ, значення якого повинно бути цілим чотирьохбайтового числом в двійковому, шістнадцятковому або десятковому форматах. «Двійковий параметр» повинен містити двійкові дані в шістнадцятковому форматі. «Строковий параметр» повинен містити текст фіксованої довжини. «Розширюваний рядковий параметр» створює ключ з текстовим рядком змінної довжини. «Мультістроковий параметр» створює ключ, що містить кілька рядків тексту, розділених пробілами, комами або якими-небудь іншими символами.
5
Надрукуйте назву ключа відразу після вибору його типу - редактор присвоїть створеному параметру назву за замовчуванням і відразу включить його редагування. Закінчивши з ім'ям ключа, натисніть клавішу Enter.
6
Клацніть створений параметр правою кнопкою миші, введіть його значення і натисніть кнопку «OK».
7
Закрийте редактор. Ніякої процедури збереження змін тут не передбачено - все, що ви міняєте в редакторі, негайно фіксується в реєстрі.