Як позбутися від червоної шкіри. Як позбавиться від червоної шкіри на обличчі.

Для здорового вигляду шкірі необхідна не тільки гладка шовковиста структура, але і рівний колір. Особливо неприємно, коли червоні плями покривають шкіру обличчя, і стає неможливо вийти з дому, не наклавши товстий шар тонального крему. Крім того, мало приховати цю проблему, від неї потрібно позбавлятися, незалежно від того, чим вона викликана.
Інструкція
1
Встановіть причину почервоніння. Вони можуть бути як тимчасовими, викликаними перепадами температури, впливом сонячних променів, так і постійними, тобто внутрішніми. Якщо перший можна уникнути, цураючись впливу, то для подолання внутрішніх причин червоності необхідно обстеження і лікування проблемних органів.
2
2. Пам'ятайте, почервоніння - це симптом! Якщо ви усунете причину, її викликає, то почервоніння зникне слідом. Якщо в процесі обстеження встановлено, що почервоніння з'являється через захворювання шлунково-кишкового тракту, то можете пропити шлунковий збір, до складу якого входять такі трави, як безсмертник, подорожник, хвощ, м'ята, пижмо, репешок. Можливо, необхідно буде протравить глистів. Для цього можна у великих дозах споживати кисневі коктейлі. Вони дозволяють кисню, згубному для паразитів, вбиратися через стінки кишечника, за рахунок чого організм швидше насичується. Крім того, коктейлі не протипоказане при вагітності, чого не можна сказати про таблетки.
3
Уникайте гарячої, гострої їжі. Якщо проблема криється в шлунку, то червоний пекучий перець тільки посилить ситуацію: від нього почервоніє обличчя навіть у здорової людини. Можна сказати, що на обличчі відбиваються внутрішні опіки нашого організму. З цієї ж причини варто відмовитися від алкоголю, особливо на голодний шлунок.
4
Утримайтеся від перебування на відкритому сонці або на морозі. Обличчя червоніє через розширення судин, а значить, щоб уникнути припливу крові до обличчя, потрібно ретельно ховати його від впливу холодного вітру, снігу, сонячних променів. Якщо у вас немає можливості залишитися вдома, то нанесіть на шкіру обличчя захисний крем, залежно від ситуації.
5
Використовуйте народні засоби. Наприклад, настій копитника допомагає при розширенні судин. Збір цієї трави можна купити в аптеці, не побоюючись за те, що він не правильно заготовлений. 50 р листя залийте літром окропу і залиште на 20 хвилин. Коли настій придбає кімнатну температуру, змочіть в ньому ватний тампон і акуратними масажними рухами протріть місця почервонінь. Можна також робити компрес з цим відваром, змочуючи шматочки марлі і накладаючи на обличчя на 20 хвилин. Після процедури не витирайте обличчя рушником, так як потрібно дозволити лікам вбратися в шкіру і розслабити ваші судини.