Як намалювати барана.

«Намалюй мені баранчика» - попросив Маленький принц з однойменної книги Антуана де Сент-Екзюпері і отримав в подарунок намальований ящик, в якому «сидів» його невидимий баранчик. Але намалювати барана можна й інакше - майже що справжнього, з хвостом і рогами.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб намалювати барана, вам буде потрібно:
  • - олівець;
  • - папір;
  • - ластик;
  • - акварельні фарби;
  • - кисті;
  • - стакан з водою.
Інструкція
1
Перед тим, як приступати до малювання, розгляньте фото або картинку із зображенням барана , щоб згадати деталі. Потрібно врахувати, що у барана дуже маленький хвіст, завиті роги і кучерява густа шерсть.
2
Покладіть аркуш паперу на стіл горизонтально - так малюнок буде більш гармонійним. Штрихами відзначте приблизні межі малюнка, щоб зображення не стосувалося країв паперу. Тепер можна приступати до малювання простим олівцем. Почніть з малювання рогів барана : покажіть невелику спіраль-равлика. Продовжіть спіраль зверху в прямокутник, який стане мордою барана . Намалюйте на прямокутнику усміхнений рот і очей (один, так як баран буде зображений в профіль). Далі вам потрібно намалювати тулуб барана . Малюйте його на зразок витягнутого хмари - з кучериками по всьому краю. Для натуральності додайте кілька кучериків-спіралей на бік барана . Намалюйте маленький хвіст. Вам залишилося тільки намалювати ноги тварини. Зобразіть чотири досить тонкі ноги з невеликими копитцями.
3
Ваш баран готовий, але можна намалювати його і іншими способами. Приміром, почавши зі схематичного ескізу. Намалюйте два овалу, побільше і поменше - тулуб і голову барана . До голови підмалюйте два невеликих кола, в них намалюйте спіралі - це роги. За бажанням, між рогами можна намалювати кучерявий чубчик. Далі малюйте очі, рот і дві маленьких ніздрі. Після цього переходите до ніг з копитами. Вам залишилося тільки нанести кучерики-спіралі по всьому тулубу тваринного і підмалювати хвіст. Не забудьте стерти ластиком зайві лінії.
4
Ви можете розфарбувати ваші малюнки, зробивши шерсть барана білої або сірої, а роги і копита - чорними.
5
Останній момент - коричневою фарбою нанесіть кілька штрихів, що позначають землю, або намалюйте траву зеленою фарбою, щоб не здавалося, ніби баран ширяє в повітрі.