Як зшити джинси. Як можна прикрасити дитячі джинси.

Джинси - найзручніша, міцна і водночас красивий одяг. Саме тому вона так подобається дітям, адже її нестрашно забруднити або порвати. Поповнимо дитячий гардероб різнокольоровими стильними джинсами, зшитими своїми руками.
Вам знадобиться
  • Непотрібні джинси
  • Дитячі брюки (для викрійки)
  • Нитки
  • Ножиці
  • Швейна машинка
Інструкція
1
Дитячі джинси можна зшити з нової джинсової тканини, по викрійці звичайних брючек. Але ми підемо іншим шляхом, і дамо друге життя отслужившим джинсам більшого розміру. Отже, по-перше нам потрібні джинси, які ми будемо переробляти. Добре відіпрати їх і випрасувати.
2
Складаємо великі джинси чітко навпіл, а для того, щоб штанини не зміщувалися - Сколе їх спеціальними швейними шпильками. Потім візьмемо ті штани, які зараз носить ваш малюк. Це буде наша викрійка-шаблон, з їх допомогою ми дні вільну нові джинси.
3
Накладаємо дитячі штани на великі брюки, і обмальовуємо їх, не забуваючи про припуски. Потім акуратно вирізаємо заготовки, розгортаємо їх і накладаємо один на одного лицьовою стороною вниз. У нас виходять дві U-образні деталі.
4
Зшиваємо міцним подвійним швом U-подібну витачку, потім розкладаємо деталі так, щоб можна було прострачивается бокові шви штанин. Після прошивания бічних швів їх потрібно обверложіть або обробити швом "зигзаг" для міцності.
5
Вивертаємо майже готові джинси, і пришиваємо пояс. Пояс для дитячих джинсів можна зшити з будь трикотажної або еластичної тканини. Пристрочують пояс, протягуємо в нього гумку.
6
В кінці роботи джинси можна прикрасити клепками або декоративними латками. Цю роботу можна довірити дітям, пришити простеньку аплікацію або декорувати низ штанин гудзиками.
Корисна порада
Чи не викидайте залишки від старих джинсів, за допомогою них можна зробити декор дитячого одягу.