Як зліпити зайчика.

Чим зайняти дитину в дощовий день, який доводиться проводити в стінах міської квартири? Одне з найпопулярніших розваг - ліплення з пластиліну. Сучасні виробники пропонують матеріал, який не прилипає до рук, не залишає слідів на підлозі і одязі. Тому творчий процес приносить виключно позитивні емоції. Крім того, ліплення покращує дрібну моторику, а значить допомагає розвитку мовлення.
Вам знадобиться
  • пластилін
Інструкція
1
Для того, щоб зліпити симпатичного зайчишку, вам знадобитися пластилін білого або сірого кольору. При бажанні можна придумати казкового звіра, шкурка якого буде блакитний, зеленою або жовтою. Також знадобиться набір стеків або тупий ножик, кілька зубочисток, маленькі шматочки чорного і рожевого пластиліну для деталей.
2
Найбільший шматок пластиліну перетворите в тулуб. Для цього добре розімніть матеріал і скачайте з нього кульку. Потім надайте йому трохи видовжену форму і з одного краю акуратно притисніть великим і вказівним пальцями. З шматочка поменше зробіть голову аналогічним способом. За допомогою зубочистки з'єднайте голову і тіло, вони повинні стикуватися звуженими сторонами.
3
Нижні лапки будуть мати форму капців. Для цього скачайте два однакових кульки, трохи менше заячою голови. Потім витягніть і расплющьте їх. Щоб зробити передні лапки також скачайте дві кульки, потім витягніть їх в ковбаску і трохи притисніть з одного боку. Розламайте (або розріжте) дві зубочистки навпіл, вставте в тулуб, в ті місця, звідки будуть «рости» руки і ноги. Після цього прикріпіть лапки до стирчить кінців зубочисток.
4
Для заячих вушок скачайте дві пластилінові ковбаски, потім надайте їм форму морквини, стиснувши в одного кінця. Тепер расплющьте заготовки, але стежте потім, щоб вони не вийшли занадто тонкими. Половинки зубочисток симетрично застроміть в голову, прикріпіть на них вуха, вузьким кінцем донизу.
5
Зубочисткою позначте очі і усміхнений рот. Скачайте маленькі кульки з білого пластиліну, акуратно вставте їх в ямочки-очниці на мордочці. Потім зробіть зіниці чорного кольору - пластилінові кружечки або маленькі чорні намистини, втисніть їх в білу основу очі.
6
Тонко розкачайте рожевий пластилін. Стеком або ножиком виріжте з нього носик, формою нагадує сердечко, а також дві крапельки - внутрішні сторони вушок. Слідкуйте, щоб за розміром вони були значно менше самих вух. Прикріпіть отримані деталі до фігурки.
7
Останні штрихи - зуби і хвостик з білого пластиліну. Під заячим носом розташуйте маленький прямокутник, зубочисткою проведіть вертикальну риску, розділивши зубки. Для хвоста скачайте кульку і за допомогою зубочистки прикріпіть його ззаду до нижньої частини тулуба.
Корисна порада
Якщо зліпити фігурку з полімерної глини, а потім запекти її в духовій шафі, то вийде не просто дитяча підробка, але і цікавий сувенір.
Ліплення з пластиліну - це досить захоплююче заняття, яким можуть займатися і діти, і дорослі. Пластилін є недорогим матеріалом для творчості, може мати самі різні забарвлення. Крім того, з нього дуже зручно ліпити. Якщо ви хочете разом зі своєю дитиною виліпити якусь фігурку, спробуйте зліпити симпатичного зайчика, якого можна буде потім поставити на видне місце, щоб час від часу милуватися вашим спільним творінням.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з самої фігуркою, її формою і кількістю складових її деталей. У найпростішому варіанті, часто вибирають для ліплення разом з дітьми, зайчик складатиметься з голови, тільця, вушок, лапок і хвостика. Для роботи вам буде потрібно сірий, білий, блідо блакитний пластилін для заячого тулуба, набір стеків, чорний пластилін для очей і вусиків зайця, а також зелений з оранжевим - для морквини. Якщо немає вдома стеків, візьміть звичайний ніж для розрізання пластиліну і зубочистку для вимальовування ліній.
2
Можете приступати до роботи. Виліпити з цілісного шматка тільце зайця у формі крапельки. Для цього розкачайте ковбаску і біля основи її стисніть. Тепер ліпиться голова. Надайте їй грушоподібну форму, де вузькою частиною пластилінової «груші» буде верхівка голови тварини.
3
Для того щоб зробити заячі вушка, необхідно трохи розплющені дві смужки пластиліну вказівним і великим пальцями. Далі ви можете зліпити разом кінці заготовок. Вийдуть загострені вушка. Тепер виліпити з ковбасок лапки зайця, зігніть їх навпіл, щоб у вас вийшов сидить зайчик. В якості заячого хвостика можна взяти невеликий пластиліновий кульку. Оченята робляться з малесеньких кульок чорного пластиліну.
4
Скріпіть всі деталі заячого тулуба, приліпите хвостик і оченята. Візьміть гострий стек або зубочистку і намалюйте вашу зайцеві вусики з ротиком. За бажанням можна виліпити з помаранчевого пластиліну морквину, бадилля із зеленого, скріпити їх і приліпити "овоч" до однієї з лапок. Зайчик готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=omjfwNw4wuA
Корисна порада
Якщо ви з дитиною не збираєтеся «розбирати» кролика на складові шматочки пластиліну, помістіть його на невелику підставку, покрийте лаком і поставте на чільне місце.