Як вивести білі плями від дезодоранту. Як відіпрати в'їдаються плями від дезодоранту.

В результаті застосування дезодорантів на одязі залишаються білі плями. Вони досить стійкі та особливо важко їх вивести з одягу темних відтінків. Ці плями не легко відіпрати при звичайному пранні, так як антіпреспіранта змішуючись з потом утворює дуже стійке до дії лугу з'єднання.
Інструкція
1
Перш ніж починати використовувати на плямі різні засоби, ретельно очистіть тканину щіткою. Так ви уникнете ймовірності появи кордону, яка відділяє очищену ділянку від усього іншого виробу. З тією ж метою, можна перед чищенням змочити тканину навколо плями теплою водою.
2
Виводити пляму, потрібно рухаючись від країв до його центру.
3
Хорошим засобом від подібних плям є свіжий лимонний сік. Якщо плями з'явилися недавно і ще не встигли в'їстися в структуру тканини, то цей метод спрацює.
4
Можна скористатися нашатирним спиртом: акуратно змочіть плями спиртом нанесеним на ватний тампон, залиште річ на відкритому повітрі, щоб пари спирту швидше улетучились.
5
При використанні будь-якого засобу для виведення білої плями, для початку випробуєте його дія на маленькому шматочку тканини, щоб визначити її стійкість до даного засобу.
6
Багато плями можна вивести за допомогою засобів для миття посуду. Чим вище буде концентрація речовини - тим вірніше буде результат. Тримати розчин на тканини потрібно не більше 2-3 секунд, і відразу ж змити великою кількістю води. Якщо досягнете бажаного ефекту і плями зменшуватися - процедуру можна повторити.
7
Плями від дезодоранту добре виводяться кухонною сіллю. Потрібно кашкою з крупної солі і води натерти пляму, а потім змити теплою водою.
8
Звичайне дитяче мило може допомогти впорається з білими плямами від дезодоранту.
9
Звичайне дитяче мило може допомогти впорається з білими плямами від антіпресперанта.
10
застарілі плями слід просочити оцтом, а потім випрати в звичайному пральному порошку.
11
Перед пранням спробуйте просто ненадовго замочити одяг в теплій воді з додаванням прального порошку і кухонної солі. Залишити на ніч, а вранці виполоскати у великій кількості води.
12
Ефективним від застарілих білих плям стане звичайне господарське мило. За допомогою ножа зробіть мильну стружку і розчиніть у теплій воді. В цей розчин покладіть річ на півгодини, потім прополощіть у великій кількості теплої води.
13
З бавовняної тканини допоможе вивести плями винний оцет, а з шовковою - медичний спирт. Можна використовувати для чистки розчин гіпосульфіту (неповна чайна ложка на склянку теплої води).
14
Для видалення таких плям підійде використання пральних порошків з попередньою ензимною фазою замочування прання - це вказано на упаковці.
Зверніть увагу
Загалом, плями від дезодоранту на одязі можна відіпрати за допомогою попереднього замочування в холодній воді і звичайного порошку. У холодній воді розведіть порошок у співвідношенні 1: 2. Обробіть пляма вийшла сумішшю і залиште на ніч. З тим, як правильно виводити плями від дезодоранту, ми розібралися. Наостанок звернемо вашу увагу на те, як не допустити утворення небажаних плям
Корисна порада
Від використання дезодорантів на одязі з'являються білі плями й розлучення. Особливо сліди від дезодоранту помітні на чорному одязі. Існує простий метод, як вивести плями від дезодоранту з одягу. Якщо плями від дезодоранту з'являються регулярно, то забруднену ділянку одягу необхідно обробити наступною сумішшю: 2 столові ложки порошку розбавити однією столовою ложкою води. Цю кашу слід нанести на пляму і залишити на 6 годин.
Дезодорант - річ корисна, причому як для чоловіка, так і для жінки. Особливо корисна ця річ жаркими літніми днями. Але з використанням дезодорантів і антиперспірантів пов'язана одна проблема: вони залишають після висихання білі або жовтуваті плями, які нелегко видалити. Причина появи плям - солі алюмінію, що містяться в дезодорантах і залишають сліди. Благо існує кілька домашніх засобів, які допоможуть вам справитися з шкідливими плями ми.
Інструкція
1
Куховарська сіль - один з найефективніших засобів, яка рятує від багатьох забруднень і плям. Просто втирайте щепоточку солі в пляму і залиште річ в такому вигляді на ніч. Далі потріть пляму м'якою щіточкою і виперіть річ.
2
Денатурований спирт не менш успішно справляється з плями ми від дезодоранту. Змочіть пляма спиртом, залиште річ на годину, щоб спирт почав впливати на пляму. Потім змийте спирт проточною водою. Також для досягнення максимального результату річ потрібно випрати.
3
Аміак. Півсклянки цієї погано пахне, але багато в чому корисною рідини потрібно розвести з половиною склянки води. Цим розчином втирайте рідину в пляма ваткою, ганчірочкою, або м'якою щіточкою (краще з натуральним ворсом). Через пару-трійку хвилин річ можна прати.
4
Оцет вам допоможе, якщо дезодорант залишив свої сліди на вашій кольоровий майці або сорочці. Як і у випадку з кухонною сіллю, втирайте оцет в пляма, залиште річ на ніч і виперіть її.
5
Горілка дуже корисна, коли потрібно видалити біла пляма з чорної сукні або блузи. Змастіть горілкою забруднені дезодорантом місце (або місця). Через пару хвилин горілка змивається водою, а річ стирається. Якщо пляма серйозно засіло в тканини, залиште горілку на годину, а потім вже періть річ.
Корисна порада
Якщо для вас важливіше попередити неприємність, ніж потім боротися з її наслідками, користуйтеся якісними дезодорантами, щоб уникнути появи плям на одязі. Крім того, плями намагайтеся видаляти оперативно, не відкладаючи на інший день. У такому випадку від плям позбавитися буде набагато легше.