Як шнурувати красиво. найскладніші способи зав'язування шнурків.

Шнурки - невід'ємний аксесуар ваших черевик і кросівок, а значить вони повинні бути зав'язані не тільки міцно, але і красиво, щоб нести і практичну, і естетичну функцію. Сьогодні у вашому розпорядженні безліч різних способів зав'язування шнурків, від найпростіших до вигадливих і складних, якими можна здивувати будь-якого перехожого і продемонструвати свою оригінальність.
Інструкція
1
Найпростіше зав'язати шнурки перехресно - цим методом зав'язування шнурків володіє кожен. Пропустіть шнурок через нижні отвори черевика, виведіть два кінці назовні, перехрестите їх і пропустіть в протилежні отвори. Продовжуйте шнурувати черевик, перекрещивая шнурки, поки не дійдете до верхніх отворів.
2
Більш оригінально буде виглядати варіація традиційної шнурівки - для того щоб виконати зворотну шнурівку зсередини назовні, введіть шнурок в нижні отвори так, щоб кінці були спрямовані всередину, а потім пропускайте кінці знизу вгору в отвори, перекрещивая шнурок всередині черевика. Ця шнурівка зменшує знос шнурків і виглядає гарніше попередньої.
3
Охайно і красиво виглядає шнурівка «драбинкою», яка виглядає як паралельні лінії, позаду яких йде зигзагоподібна лінія. Пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть назовні, а потім один кінець шнурка навхрест виведіть через верхній отвір шнурівки. Другий кінець навхрест виведіть через отвір, що знаходиться вище попереднього. Таким чином Шнуруйте черевик до кінця.
4
Якщо вам не подобається зигзаг, що йде позаду прямої шнурівки, ви можете заховати його - для цього почніть шнурівку, пропускаючи шнурок через нижні отвори і забираючи його всередину черевика зліва і справа. Один з кінців шнурка підніміть вгору праворуч і виведіть з верхнього отвору, а потім протягніть його в лівий отвір.
5
Підніміть вгору обидва кінці шнурка і виведіть назовні через один отвір. Таким чином, шнурки на виворітного стороні черевика йдуть зліва і справа, а шнурівка виглядає як рівні паралельні один одному лінії. Ви можете доповнити цю шнурівку, сховавши вузол всередині, щоб черевик виглядав ще декоративніше.