Як навчитися робити стойку на руках. навчиться стояти сексуальних стійках.

Можливості людського тіла безмежні - і саме тому багато людей захоплюються талантами інших людей, які здатні виконувати різні трюки і майстерно володіють власним тілом, перебуваючи у відмінній фізичній формі. Одним з простих і ефектних трюків є стійка на руках , і ви легко можете освоїти її, якщо будете правильно тренуватися.
Інструкція
1
Для того щоб стійка була правильною, ви повинні координувати її всім тілом, яке під час стійки має бути витягнуто в пряму лінію.
2
Ступні ніг під час тренування тримайте витягнутими, а пальці при цьому тримайте разом. Витягнуті ступні допоможуть вам утримувати рівновагу і підтримувати вертикальне положення. Ноги намагайтеся тримати на одній лінії з тілом - не розводьте їх в сторони і не порушуйте загальний баланс.
3
Навчіться контролювати тіло, утримуючи ноги разом. Роблячи стійку, злегка напружуйте м'язи преса, щоб домогтися найкращого положення тулуба під час вправи. Також ви можете трохи вигнути спину щодо ніг і голови.
4
Слідкуйте під час виконання стійки за правильним положенням голови - від цього залежить прогин хребта. Тримайте голову між руками і намагайтеся дивитися не на землю, а перед собою.
5
Також важливо домогтися правильного положення рук і пальців, за рахунок яких ви утримуєте стійку, спираючись на землю. Пальці трохи розставте в сторони, щоб забезпечити стабільність стійки. Починайте тренувати стійку поруч зі стіною - поставте ноги на ширину плечей, а руки поставте на підлогу за півметра від стіни.
6
Відштовхніться однією ногою з силою від землі, щоб закинути ноги вгору до стіни. Утримуйте тулуб прямо, а ногами спирайтеся на стіну. Тримайте ноги разом і витягайте ступні вгору. Тренуйтеся робити стійку біля стіни до тих пір, поки ваше тіло не запам'ятає, з якою силою потрібно кидати ноги вгору, щоб отримати стійке положення на руках .
7
Через деякий час починайте відсувати ноги від стіни, намагаючись не втратити рівновагу в повітрі. Навчіться балансувати в просторі, і з часом стіна перестане бути потрібною для успішного виконання стійки на руках .
8
Тиск тіла повинне бути спрямоване на верхню частину долоні і нижню частину пальців - це дозволить правильно розподілити вагу. Якщо ви раптом відчуєте, що втрачаєте рівновагу і падаєте, перенесіть вагу на пальці і спробуйте повернути з їх допомогою рівновагу.
9
Коли ви придбаєте невеликий досвід тренувань, починайте виконувати вправи без стіни. Пробуйте ходити на руках , щоб відчути збалансованість свого тіла в просторі і основну точку рівноваги, яка не дозволить вам впасти.
Стійка на одній руці є складним акробатичним трюком. Для його освоєння необхідні довгі і наполегливі тренування. В основному успіх залежить від досвіду правильного перенесення ваги корпусу з двох рук на одну.
Спочатку необхідно розвинути м'язовий комплекс. Навчання вимагає різної кількості часу, залежно від індивідуальних якостей тренується. В середньому потрібно від 1,5 до 3 років, якщо заняття починаються з нуля.

Базове тренувальне вправу

Потрібно постаратися стати на руки, спираючись ногами об стіну. Найбільшою складністю є необхідність встати в упор до площини стіни. На перших порах буде потрібна допомога іншої людини, для подстраховкі.На розвиток мускулатури для самостійного упору об стінку потрібно від 2 тижнів до місяця, за умови щоденної практики. Якщо попросити про підстрахуванні нікого, потрібно робити вправу «місток». Ця поза розвиває фундаментальні м'язи, які знадобляться для стійки на одній руке.В процесі тренувань треба намагатися не облокачиваться головою об стіну, стежити за диханням, воно має бути рівним і вільним. Після того як ноги опинилися на підлозі, голову різко піднімати не можна. Треба м'яко помасажувати лоб рукою і акуратно підніматися.

Як прибрати ноги від стіни?

Коли виходить вільно стояти на руках біля стіни протягом 45 сек., Можна приступати до наступної вправи. Треба потихеньку відсувати ноги від стіни. Якщо вийде утримуватися на руках до 8 сек., Слід відходити від стінки і займатися по центру комнати.Надо ставити руки на підлогу і піднімати ноги, як у попередній вправі. Слід враховувати, що стіни вже немає, і не робити занадто різких махів ногами. Чим сильніше буде відштовхування від підлоги, тим швидше відчується сила тяжіння. Тому ноги потрібно піднімати акуратно і дуже мягко.Стараться затримуватися в стійці на двох руках. Коли буде добре виходити, практикувати вправу з ногами в шпагаті. Іноді стійка з прямими ногами виходить тільки з сильним прогином в області поясніци.Чтоби корпус був рівним, слід спочатку вчитися робити стійку в шпагаті, що не заносячи ноги за спину. Коли вдасться зміцніти в такому положенні, ноги можна потроху зводити, тоді прогину в спині не буде. Необхідно навчитися стояти на руках до 45 секунд.

Розвиток досвіду балансування

Треба тренувати особливе становище, в якому поліпшуються умови розвитку необхідної для балансування мускулатури. М'язові комплекси розвиваються тільки в таких умовах, в які помістив себе человек.Еслі хочеться стояти на одній руці, а ніколи цього раніше зробити не вдавалося, треба просуватися до мети без ривків. Розвести ноги в шпагат, обережно перенести вагу тіла на одну руку. Потрібно навчитися утримуватися в стійці, коли друга рука поставлена на пальці. Коли вийде протриматися так 20-30 секунд, можна тренувати робити остання вправа.

Балансуючі пальці

Слід по одному піднімати пальці освобождаемой руки, починаючи з мізинця. При цьому зберігати рівновагу, не поспішати. Дана вправа краще робити повільно, але правільно.Со часом, утримуючи баланс, можна допомагати собі тільки середнім і вказівним пальцями другої руки. Потім використовувати тільки один палець, після чого обережно прибирати і його. Коли вийде спокійно виконувати елемент протягом 15 секунд, треба зводити ноги. У підсумку можна навчитися ставати в стійку на одній руці з положення стоячи.