Як вибрати чоловічу взуття.

Вибір взуття дуже важливий не тільки для жінок, але і для чоловіків. Правильно підібрана взуття повинна бути зручною і комфортною, вона повинна відповідати стилю і способу життя чоловіки, а також її завдання - гармонійно доповнювати чоловічий імідж, свідчити про його акуратності, смаку та особистих особливостях. Стильна і чиста взуття може багато чого розповісти про свого власника - тому недостатньо просто придбати в магазині черевики, які підійшли вам за розміром. При покупці взуття варто враховувати деякі додаткові нюанси.
Інструкція
1
Не економте на взутті - придбайте її тільки у фірмових і спеціалізованих взуттєвих магазинах. Тільки в цьому випадку ви зможете придбати по-справжньому якісний і зручний товар, який, крім того, буде ще й оригінальним.
2
У фірмовому магазині вас можуть проконсультувати щодо вибору моделей і розмірів, дати пораду по догляду за взуття ю з різних матеріалів, а також в такому магазині після покупки ви обов'язково отримаєте гарантію на взуття .
3
Якщо ви дорожите своєю репутацією і хочете зберегти реноме людини з гарним смаком, придбайте тільки шкіряну взуття . Натуральна шкіра - найкращий матеріал для чоловічих черевик, який відрізняється красою, солідністю, довговічністю і комфортом.
4
Вибираючи черевики, зверніть увагу на те, як і з чого виготовлена їх підошва. Іноді шкіряні черевики мають шкіряну підошву, але така підошва не підходить для постійної шкарпетки взуття, вона легко стирається і відрізняється недовговічністю. Вибирайте шкіряні черевики з міцною підошвою з сучасних зносостійких матеріалів. Підошва повинна гармоніювати із зовнішнім виглядом черевик, але вона не повинна бути занадто товстою і не повинна обтяжувати взуття .
5
Колір взуття також є важливим критерієм вибору - підбирайте колір взуття в залежності від того, яку колірну гамму одягу ви віддаєте перевагу, і який ваш основний стиль. Традиційними і класичними квітами можна назвати чорний і коричневий, але також популярними є світлі черевики. Пам'ятайте про те, що темний одяг потрібно поєднувати з темною взуття ю, а світлу - зі світлою.
6
Найбільш універсальний стиль взуття - це класичний стиль: туфлі або черевики. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш неформальний вигляд, ви можете вибрати мокасини або полегшені туфлі, які можна носити як під час ділової зустрічі, так і на прогулянці. Класику варто вибирати не тільки влітку, а й взимку - зимові класичні черевики підійдуть до будь-якого одягу.
7
Зверніть увагу на вартість взуття - вона не повинна бути занадто низькою, а також повинна відповідати ціновій категорії вашого одягу і ваших аксесуарів.
8
Безпосередньо перед покупкою обов'язково перевірте, чи зберігає взуття форму - для цього натисніть на шкіру в області носка і подивіться, чи швидко зникає вм'ятина. Якщо слідів від натискання не залишається, взуття має достатню пружність, і її можна купувати.