Як навчитися картковим фокусам. Як навчитися робити карткові фокуси.

Фокусники і ілюзіоністи здавна притягують увагу і захоплення глядачів, які гадають, як був виконаний той чи інший фокус і в чому секрет майстерності фокусника, який дивує оточуючих людей спритністю рук і сценічною майстерністю. Один із старовинних видів фокусів - це картковий фокус. Існує маса різних карткових фокусів, і їх не так складно освоїти, якщо ви вирішили здивувати своїх друзів.
Інструкція
1
Фокуси з картами універсальні і прості, так як карти завжди можуть бути у вас під рукою. Використовуйте їх особливості для того щоб фокуси були вдалими - ділите карти по мастям і квітам, а також користуйтеся числовим значенням карт. Краще всього використовувати для карткових фокусів колоду з 54 карт.
2
Починайте вивчати карткові фокуси з найпростіших трюків - наприклад, з фокусу, що включає три розкладки карт. Візьміть з колоди 21 карту і розкладіть всі карти картинками вгору в сім рядів. У кожному ряду повинно бути по три карти.
3
Будь-якого з глядачів, що спостерігають фокус, попросіть запам'ятати одну з карт і сказати вам, в якій колонці з трьох вона знаходиться. Після цього зберіть всі карти назад в стопки, так, щоб вийшло три стопки. Потім ці три стопки об'єднайте в одну колоду, помістивши стопку з обраної глядачем картою посередині.
4
Переверніть колоду сорочкою вгору і знову викладіть три колонки по сім карт в кожній на стіл. Знову попросіть глядача, яке обрало карту, вказати колонку, в якій лежить задумана карта. Зберіть карти в три стопки, а стопку з вказаною карткою знову помістіть в середину загальної колоди. Повторіть те ж саме втретє. Порахуйте карти в колоді - одинадцята карта буде тією, яку загадав глядач.
5
Пошук задуманої карти - популярний фокус, і у нього є багато різновидів. Наприклад, ви можете показати глядачам карткову колоду і попросити кого-небудь вибрати з колоди одну карту, а потім покласти її на колоду, поки ви цього не бачите. Зніміть колоду і поміняйте місцями нижню і верхню її частини.
6
Викладіть карти сорочкою вниз і вкажіть обрану глядачем карту - для того щоб правильно вгадати її, зверніть увагу перед фокусом на те, яка карта знаходиться внизу колоди. Запам'ятайте цю карту, а потім, розкладаючи колоду, вкажіть наступну за нею карту, яку вибрав глядач.