Як прикрасити шубу.

Раніше шуба була звичайною простий одягом. Сьогодні шуба - це і гарний одяг, і показник добробуту. Щоб виділити свою шубу з одноманітності хутр, пропонуємо прикрасити її і додати індивідуальності в ваш образ.
Вам знадобиться
  • Шуба
  • Декоративний пояс
  • Шарф, палантин
  • Брошка
Інструкція
1
В принципі шуба сама по собі вже дуже красива. Але щоб підкреслити індивідуальність і додати креативу в свій класичний образ пропонуємо вам деякі варіанти прикрас шуби.
2
Якщо ви знайдете цікавий шкіряний або замшевий пояс - це може виявитися дуже цікавою прикрасою шуби. Краще всього, якщо пояс буде широкий і з незвичайними елементами: великий пряжкою, стразами або заклепками. Підперезавшись таким поясом, ви з'єднаєте два стилю в один, і привернете увагу до своєї тонкої талії. Такий тип прикраси шубки підійде сміливим, молодим енергійним дівчатам, які звикли змішувати стилі в одязі. Однак будьте уважні, якщо шуба не призначена для носіння з поясом, то цією прикрасою краще не захоплюватися - можна пошкодити хутро.
3
Наступне прикраса, яке ми вам пропонуємо, відноситься до класичного стилю. Це може бути красива яскрава брошка. Вона приколюється до коміра і прикрашає вашу шубу, підкреслюючи вишуканість і елегантність власниці.
4
Також прикрасити шубу можна палантином або шарфом, красиво задрапувавши його зверху, або зав'язавши під коміром. Є кілька способів зав'язування таких прикрас. Якщо це довгий шарф-палантин, то його можна обернути навколо горла, а кінці шарфа випустити зверху шуби.
5
Також можна обв'язати шарф навколо голови, і сховати кінці під шубу. Потім акуратно спустити шарф з голови і акуратно розкласти його у вигляді коміра.
6
Ще один варіант - пов'язати поверх шуби великий красивий трикутний хустку-шаль з кистями. Так можна створити образ "російської красуні".
Корисна порада
Слідкуйте, щоб колірна гамма прикрас і шуби збігалася.