Як перемогти нежить.

Нежить (закладений ніс) - результат запалення слизової носа, який викликається різного роду мікробами і вірусами. Причинами запального процесу можуть стати протяги, переохолодження організму, запиленість або надмірна загазованість повітря.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилися перші симптоми нежитю, візьміть ментоловое масло і закапайте в обидві ніздрі по 3 краплі. Процедуру повторіть протягом дня 2 рази. Добре при цьому змастити маслом віскі, лобову частину голови, за вухами, потиличну частину, а також крила носа. Можна скомбінувати - взяти ментоловое і камфорне масла в рівних частинах.
2
Відмінно допомагає при перших симптомах каланхое. Якщо у вас вдома на вікні зростає цей «цілитель», зріжте або відірвіть один - два листка. Видавіть з листя сік. Оболонку всередині носа змастіть цим соком або ж закапайте по 1-3 краплі в ніздрі. Буває достатньо однієї процедури - нежить швидко проходить.
3
Цілющі властивості гасу теж вам допоможуть. Лягаючи спати, змастіть підошви ніг або змочіть марлю (тряпочку) в гасі і прикладіть до стіп. Зверху надягніть теплі шкарпетки, добре укутати, щоб було тепло. Прокинувшись, ви відчуєте полегшення, або нежить піде зовсім.
4
Добре відомі властивості фітонцидів, якими дуже багаті ріпчаста цибуля і часник. Розріжте цибулину або часник, піднісши до носа, глибоко подихайте, втягуючи запах. Часниковим або цибульним соком змащуйте внутрішню слизову оболонку. Робіть цю процедуру ретельно, щоб на очах з'явилися сльози, і щоб ви прочхали. Це очистить проходи носоглотки, а якщо це були перші ознаки риніту - вони пройдуть.
5
Перевірений спосіб - інгаляції. Поставте відварювати картопля (шкірку), нехай покипит. Знявши з вогню, додайте кілька крапель олії евкаліпта. Швидко накрийтеся щільним ковдрою і почніть дихати паром відвару хвилин 15. Процедуру бажано робити два рази на день - в обід, а також перед сном.
6
Буряковий сік - чудовий засіб для лікування нежиті. Його можна закопувати в ніс, або ж, змочивши ватні тампони, покласти в ніс. Скористайтеся цим методом, проробляючи процедуру 3-5 разів протягом всього дня.
7
Старий російський спосіб позбутися від усякої хвороби, недуги - добре прогрітися в російській лазні, попити трав'яні чаї з медом, побити себе в парильні березовим чи дубовим віником - і хвороби як не бувало. Якщо немає своєї лазні - сходіть в сауну, головне - прогрійте своє тіло.