Як навчитися одягатися зі смаком.

Часи, коли всі в нашій країні були одягнені однаково, а за чергове особливою річчю потрібно було стояти кілометрові черги, давно канули в лету. Магазини модного одягу тепер є на кожному кроці, і всі вони забиті величезною кількістю речей - хороших і не дуже. І серед усього цього розмаїття дуже легко заблукати. Проте сучасне суспільство вимагає від нас постійно виглядати на всі сто. Вроджене почуття смаку властиво не кожному, проте розвинути його самостійно - завдання здійсненне.
Інструкція
1
Вийдіть на вулицю. Не важливо, в який час року ви це зробите - стильно одягнених людей можна побачити і взимку, і влітку. Подивіться, як одягаються люди на вулиці. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас поки немає доброго смаку до одягу, ви напевно зможете визначити, які люди одягнені дуже стильно, а які - не дуже. Гарно вбрані люди, так чи інакше, приковують до себе погляди оточуючих. Розгляньте уважно, у що ці люди одягнені і візьміть на замітку.
2
Придбайте декілька глянцевих журналів. В них обов'язково є рубрики, присвячені моді, а також конкретні рекомендації на найближчий час. Однак пам'ятайте: ваша мета - навчитися одягатися зі смаком , а не модно. Часом ці поняття сильно розходяться. Сліпо слідувати моді - швидше, ознака несмаку. Однак деякі ідеї, які, на ваш погляд, непогано б вам підійшли, ви сміливо можете звідти взяти.
3
Знайдіть когось зі своїх знайомих, хто вміє одягатися зі смаком , і попросіть вас проконсультувати. Пройдіться з цією людиною по магазинам, нехай він розповість вам, які речі, на його думку, вам підійшли б. Рада друга, досвідченого в цих справах, іноді може бути дуже цінним.
4
Дивіться телевізійні передачі, присвячені моді та перевтілень. Ці передачі якраз націлені на те, щоб нести смак до одягу в маси. Уважно слухайте поради, які дають провідні. Плюс цих передач в тому, що там стилісти працюють з людьми будь зовнішності і комплекції, тоді як модні журнали рідко можуть дати якісь рекомендації тим, хто не володіє модельними параметрами.
5
Розширюйте кругозір. Напевно ви чули про те, що найстильніші люди аж ніяк не весь час стирчать в модних бутиках. Бувають вони і в стоках, і в секонд-хендах. Дійсно, там іноді можна знайти абсолютно унікальні та цікаві речі, які прекрасно доповнять ваш образ. Однак захоплюватися такими походами теж не варто - пам'ятайте, що все добре в міру.