Як перефарбуватися в блондинку в домашніх умовах.

Попільна блондинка, пшенична, лляна, золотиста, платинова - так багато відтінків, що залучають жінок, яких природа не ощасливила кольором «блонд». Тепер бажаного ефекту можна добитися навіть у домашніх умовах, знаючи, як правильно фарбувати, освітлювати або знебарвлювати волосся.
Інструкція
1
Вибирайте відповідну фарбу і окислювач. Найкраще їх купувати в професійних перукарських магазинах. Найчастіше вся продукція, яка може вам знадобитися, продається там у великих обсягах, але ж якщо ви не використовуєте весь осветляющий порошок на первинне фарбування, то він нагоді на підфарбовування відростаючих коріння. Від того, якого кольору ваше волосся перед фарбуванням, залежить і концентрація окислювача, необхідного для освітлення. Окислювачі бувають від 1,8 до 12%. Відповідно, чим світліше ваше волосся до фарбування, тим менша концентрація окислювача вам потрібна. Колір тонуючої фарби теж потрібно підбирати уважно. Пам'ятайте, що руді і чорні волосся при знебарвленні набувають жовтуватий відтінок, а не вибілюються повністю, так що фарбу краще брати ближче до сріблястого або попелястому блонду.
2
Дбайте про здоров'я! Якщо ваше волосся ослаблені хімічною завивкою або недавнім фарбуванням, то варто почекати з перефарбою, адже це дуже важкий процес, при якому руйнується волосяна структура. Волосся стає порожнім і дуже крихким, а якщо процедуру освітлення проводити на вже ослаблених волоссі, це може призвести до того, що вони почнуть обламуватися або випадати вже при змиванні складу.
3
Так само перед використанням суміші фарби і окислювача, слід перевірити, чи немає у вас алергії на які-небудь компоненти складу. Для цього за день до фарбування нанесіть пробний склад на внутрішню сторону ліктя. Якщо через добу не з'являться почервоніння, лущення або інші не нормальні для вашої шкіри явища, то можна без страху наносити фарбу на волосся.
4
3. Наносите фарбу правильно. Це допоможе уникнути нерівності кольору, а значить, вашому волоссю не доведеться терпіти ще одне фарбування найближчим часом. Крім того, неакуратне нанесення фарби може призвести до того, що на кордоні волосся залишаться плями, які довго будуть псувати вам зовнішній вигляд і зашкодять шкіру. Тому склад потрібно наносити в рукавичках, на немиті сухе волосся (якщо іншого не вказано в інструкції). При цьому шкіру на кордоні волосся і вуха потрібно обробити жирним кремом, щоб при попаданні фарби її можна було легко змити. Починайте наносити фарбу з потилиці. У цій області температура голови нижче, ніж в інших, а значить, і фарбування відбувається повільніше. Просувайтеся в бік скронь, захоплюючи по тонкій прядочку. Спочатку нанесіть фарбу на всю довжину волосся, не захоплюючи корінь, а тільки потім спеціальною щіточкою доведіть її до кореня. Після того, як все волосся пофарбовані, візьміть гребінець з частими зубами і розчешіть кілька разів. Це допоможе фарбі рівномірно розподілитися по волоссю і видалити надлишки складу. Намагайтеся не перетримувати фарбу, по крайней мере, не перевищувати ліміту, зазначеного в інструкції. Потримайте фарбу 20-30 хвилин, а потім ретельно змийте теплою водою.