Як навчитися робити фляг назад. Як правильно робити фляг в рухах показати.

Серед різних акробатичних трюків, які виконують гімнасти і спортсмени, часто зустрічається фляк - стрибок назад з переворотом, який є важливим розгінним елементом, так як в процесі перевороту ви можете розвинути велику швидкість обертання. Навчитися таким переворотів може кожен, хто витратить досить сил і часу на тренування і практику.
Інструкція
1
Для того щоб правильно виконати фляк назад, вам потрібно відпрацювати два рухи - стрибок назад з опорою на руки, а потім стрибок з рук на ноги. Починайте тренуватися з виконання звичайного містка з положення стоячи.
2
Спочатку виконуйте місток зі страховкою, а потім робіть його самостійно, намагаючись опускатися назад, а потім підніматися в вихідну позицію різким і хльостким рухом. Покладіть на підлогу гімнастичні мати, щоб пом'якшити удар і тренуйтеся різко подавати руки і тулуб назад, приземляючись на спину після стрибка.
3
Навчіться також вистрибувати назад і вгору - якщо самостійно у вас не виходить це зробити, попросіть помічника підтримати вас під поперек. Під час тренувальних стрибків завжди робіть захлест руками назад.
4
Потім опрацюйте стійку на руках - ви повинні утримувати рівновагу і баланс тіла, а із стійки на руках різко перестрибувати на ноги, роблячи мах ногами. Цей мах повинен бути швидким і потужним - тоді стрибок з рук на ноги буде ефектним.
5
Працюйте над відточуванням техніки Фляк з тренером, але після того як у вас почне виходити переворот через голову, а потім переворот з рук на ноги, намагайтеся виконувати перевороти без підтримки. Для тренування ви можете виконувати переворот із зниженою опори, на якій знаходяться ваші руки.
6
Повторюйте вправи багаторазово, щоб уникнути поширених помилок - наприклад, занадто повільного і млявого маха ногами, який унеможливлює потужний і активний переворот. Мах руками завжди виконуйте по високій траєкторії, а руки ставте ближче до опори ногами.
Переворот назад ( фляг ) є основною частиною акробатичних стрибків. Новачки, вивчаючи фляг , обов'язково повинні підстраховуватися поясом або партерами, в іншому випадку можна травмувати шию і руки.
Інструкція
1
Для переворотів існує ряд рекомендацій: зігніть ноги в колінах так, щоб вам зручно було відштовхнутися; відведіть руки вниз і назад для розгону рук.
2
Зробіть максимальний поштовх ногами і руками вгору. Голову при поштовху необхідно підняти якнайвище і якнайдалі відхилитися назад: завдяки цьому розворот виявиться ефективніше. Якщо при повороті притиснути голову до колін, то темп стрибка сповільнитися, і докрутити стрибок не вдасться.
3
розгрупуйте відразу після того, як особа виявиться паралельно підлозі. Тепер починається друга частина вправи - Курбет (зв'язка з рук на ноги): опустіться на трохи зігнуті руки, пригнувши весь корпус до попереку і одночасно стиснувши ноги в колінах.
4
Різко випряміть ноги, відштовхувати при цьому прямими руками від підлоги. Від інерції, отриманої при змаху руками і від сильного поштовху ногами, корпус з ногами не перериває обертальний рух.
5
Приземлитеся в трохи зігнутих ногах і на носки. Приземлятися на випрямлені ноги не варто: можна вивихнути колінний суглоб. Руки при приземленні відведіть назад і одночасно випрямити корпус.
Корисна порада
Підготовляти новачків до флягу бажано з простих перекидів взад-вперед, вони розминають хребет і поступово позбавляють від страхів отримати травму.