Як зав'язувати хакама.

Хакама - традиційний вид японського одягу, який використовується в деяких бойових мистецтвах як елемент костюма, а також може використовуватися як самостійний предмет одягу, який може надати вашому вигляду екзотичність, а також дозволить відповідати всім традиціям японського зовнішнього вигляду.
Інструкція
1
Традиційно хакама виготовляється з щільного бавовни або синтетичної тканини темно-синього або чорного кольору. Правильно зав'язана хакама являє собою зручний гібрид спідниці і широких штанів і довжиною сягає верхньої частини щиколотки.
2
Для початку розправте складки хаками - для цього покладіть її передньою стороною вниз і вирівняйте складки, а потім переверніть її і вирівняйте складки на іншій стороні, починаючи від центру. Краї загорніть всередину, а потім складіть у напрямку до центру нижню частину, а після неї і верхню частину. Кінці переднього пояса розправте і розгорніть хакама до себе.
3
Візьміть хакама і прикладіть її передньою частиною трохи вище рівня пояса, а потім два передніх пояса хаками перехрестите позаду себе. Схрестіть їх між собою нижче пояса, а передні кінці зав'яжіть ззаду. У випадку якщо ви займаєтеся айкідо, зав'язуйте кінці пояса спереду або збоку - це обумовлено вимогами безпеки.
4
Задній пояс хаками пропустіть на рівні стегон під переднім поясом, після чого зав'яжіть його плоским вузлом і залишилися кінці пояса заправте збоку за пояс. При цьому лівий кінець заднього пояса повинен бути пропущений через центр зверху, а потім він повинен бути оповитий навколо переднього пояса.
5
Все ті ж дії повторіть з іншого боку. Кінці пояса при необхідності зв'яжіть хрестом - для цього кінчик пояса довжиною близько десяти сантиметрів помістіть поверх вузла горизонтально, а потім перехрестите його другим кінцем, підвернувши його.