Як зшити чешки.

Чешки для дитини - незамінна взуття, яка потрібна під час спортивних занять у залі дитячого садка або школи, дитячих ранків, театральних вистав і сценок, для карнавальних і маскарадних костюмів і багато чого іншого. У магазинах можна купити чешки двох-трьох кольорів, але часто ці кольори не підходять до події або до костюму дитини. Щоб позбутися від проблеми пошуку взуття для різних урочистих випадків і спортивних заходів, навчитеся шити для дитини чешки самостійно - ви легко зможете зшити кілька пар з різних матеріалів, і дитина зможе міняти взуття в залежності від ситуації.
Інструкція
1
Як матеріал для пошиття чешок використовуйте шкіру і вініл. Прості строгі чешки, які підійдуть для гімнастики і спортивних змагань, можна зшити з чорного або білого вінілу, а шкіру використовувати для підошви. Також вам знадобиться гумка, для того щоб чешки щільно сиділи на нозі дитини і не спадивалі.
2
На обраний матеріал перенесіть викрійку верхній частині чешок - вона складається з декількох деталей. Перша деталь - це напівкругла гумка, в ролі якої також може використовуватися сильно еластична тканина, а що залишилися деталі - це бічні частини чешки, які потім з'єднуються в області п'яти вертикальним стачной швом.
3
Окремо з щільної шкіри викроїте підошву, яка повинна відповідати розміру ноги дитини. Підганяйте викрійки до ноги, приміряючи їх в процесі пошиття. Вирізаючи деталі для майбутньої чешки, не забувайте додати до них невеликі припуски на шви. Верхній зріз чешки обшийте вручну або на машинці щільною косою Бейко.
4
Спочатку повністю розкроїте і сострочіть верхню частину взуття, і тільки потім починайте пристрочують її до підошви. Для того щоб чешки були міцними, використовуйте армовані нитки. Пришивайте підошву до деталей чешки з виворітного боку, а потім виверніть виріб.
5
До підошві зсередини приклейте м'яку устілку. Ви можете зшити устілки з будь-якої тканини, що підходить до костюму дитини або до свята, в якому він братиме участь.