Як підключити комп'ютер до модему. Як до модему підключити два комп'ютера.

У сучасному світі майже не існує людини, який не був би знайомий з інтернетом. Для виходу в цю мережу існує безліч пристроїв, одним з них є модем. Правильне підключення комп'ютера до модему - це гарантія стійкої роботи.
Інструкція
1
Професійні послуги з підключення коштують досить дорого, тому краще всього впорається власними силами. Для того щоб підключити комп'ютер до модему, потрібно дотримуватися наступної послідовності: Необхідно визначитися з видом модему - він може бути зовнішній або внутрішній. Для зовнішнього модему в комп'ютері повинен бути COM-порт.
2
Необхідно підключити блок живлення модему до електричної мережі і, відповідно, роз'єм від блоку живлення підключити до гнізда на модемі. Внутрішній модем встановлюється на материнську плату.
3
Підключити модем до телефонної мережі. Для цього є два роз'єми - один для підключення модему, а інший для підключення телефону. Підключення проводиться за допомогою звичайного екранованого кабелю, штекер якого має маркування DB25-M. Після підключення, необхідно перевірити працездатність телефону при вимкненому живленні комп'ютера.
4
Далі підключається модем до комп'ютера. При підключенні загориться індикатор на модемі і буде постійно горіти.
5
Для перевірки правильності підключення модему, потрібно запустити спеціальну програму, що знаходиться у вашому розпорядженні, і спробувати зв'язатися з іншим модемом.
6
Щоб почати працювати на комп'ютері, потрібно створити нове підключення і дотримуватися всіх інструкцій програми установки. Останнім етапом буде кнопка «Готово». Після цього можна з'єднатися з вузлом інтернет провайдера, і якщо підключення вдалося, то модем буде видавати певні клацання. Якщо додзвонюватись самому собі, то можна почути гудки, що означають, що лінія зайнята. Після проведених маніпуляцій можна приступати до роботи.
7
Підключити комп'ютер до модему вимагає від користувача чіткого дотримання всіх дій згідно з інструкціями, інакше обладнання може вийти з ладу.