Як лікувати ГРВІ.

ГРВІ - поширений діагноз, який можна побачити в медичних картах дітей і дорослих. Переважно застудою захворюють в період змінної погоди (восени і навесні), коли віруси активізуються в сприятливих для цього умовах. Основні симптоми ГРВІ: нежить, загальне нездужання, головний біль, сльозотеча і кашель, температура тримається вище за позначку 37,7 градусів. Лікування застуди полягає в прийомі основних і допоміжних засобів.

Вам знадобиться

- рясне пиття; - жарознижуючі засоби; - трави від кашлю; - вітамін С.

Інструкція
1

Найголовніше при застуді - рясне пиття. Наприклад, фруктові чаї, соки, морси, компоти. Випивайте не менше 3-4 літрів рідини, так ви компенсуєте зневоднення, яке виникає в результаті температури. Якщо у вас є листя малини, заварюйте їх окропом, додайте мед або цукор і приймайте протягом дня. Можете робити і морс з малинового варення.

2

Лікування повинно бути симптоматичним. Якщо у вас піднімається висока температура, знижуйте її аспірином або парацетамолом. Парацетамол чинить і легке протимікробну дію, тому одужання настає значно швидше. Давати аспірин маленьким дітям протипоказано, тому що печінка ще не достатньо розвинена і може початися гостра жирова дистрофія, яка в більшості випадків приводить до летального результату.

3

Приймайте вітамін С по 250-500 мг на добу. Він підвищить опірність організму. Якщо у вас болить шлунок, то купуйте розчинний вітамін С, він надає менше подразнюючої дії на слизову. Але будьте обережні, вітаміни можуть провокувати алергію.

4

Щоб не було ускладнення у вигляді кашлю, пийте трав'яні збори, які надають лікувальну дію на легені. Якщо у вас завжди застуда переходить у довгий і болісний кашель, починайте приймати "грудної" збір відразу ж, як тільки ви відчули легке нездужання. Це врятує вас від сухого кашлю.

5

Допомагають впоратися з застудою і препарати проти грипу. До їх складу входять жарознижуючі і противірусні засоби, а також вітамін С. Засоби продаються у вигляді розчинних таблеток та порошків, які необхідно заливати гарячою водою. Якщо ви приймаєте препарати проти грипу, то не вживайте інші засоби, так як можливе передозування і отруєння.

6

ГРВІ зазвичай проходить через 5-7 днів, але можуть виникати і різні ускладнення, наприклад, бронхіт або ангіна. В цьому випадку покажіться терапевта, так як лікування даних захворювань повинно супроводжуватися прийомом антибіотиків.