Як підсилити метаболізм.

Метаболізм або обмін речовин - це хімічні перетворення всередині нашого організму з моменту вживання поживних речовин і до моменту, коли продукти перетворення виводяться з організму. Ці процеси дозволяють організму розвиватися і відповідати на впливу навколишнього середовища.
Інструкція
1
Посилити обмін речовин допоможуть силові навантаження. Коли м'язи підтягнуті, вони спалюють калорії просто для підтримки себе. При постійних тренуваннях ваші м'язи будуть постійно активовані та посилять метаболізм.
2
Чим більше ваше тіло буде отримувати води, тим простіше йому буде переробляти калорії. При зневодненні метаболізм сильно сповільнюється. У день варто випивати 8 і більше склянок чистої води, а також включити в свій раціон більше соковитих фруктів і овочів.
3
Для того щоб переробити напої з льодом, організму потрібно спалювати більше калорій. Такий же ефект дає поїдання морозива або крижаного чаю або кави.
4
Посиленню метаболізму сприяє поїдання спецій - червоний і чорний перець підсилюють обмін речовин на 20%.
5
Постарайтеся їсти частіше, але невеликими порціями. Часті прийоми їжі змусять ваш обмін речовин діяти постійно.
6
Вживайте більше білкової їжі. Організму потрібно в два рази більше калорій, щоб переварити білкову їжу, ніж для переробки жирів і вуглеводів. Здорові джерела білка: м'ясо, молокопродукти, бобові, горіхи.
7
У зеленому чаї також високий вміст речовин прискорюють метаболізм. 2 чашки зеленого чаю в день можуть спалювати зайві 50 калорій протягом кількох годин поспіль.
8
Гарне вплив на метаболізм надає також кави, але діє короткий час. Для користі, каву слід пити чорний, без вершків і цукру. В іншому випадку кількість отриманих калорій перевершить кількість спалених.
9
Хорошим засобом для посилення метаболізму є також масаж. Завдяки йому розганяється кров і значно прискорюється метаболізм. Також ефективний медовий масаж.
10
Прискорює обмін речовин відвідування лазні або сауни.
11
Контрастний душ робить позитивний вплив на обмін речовин. Особливо корисний душ з поступовим зниженням температури від 34 до 20 градусів.