Як позбутися від інтоксикації.

Інтоксикація це внутрішнє отруєння організму значною дозою шкідливих для організму речовин. Виникати цей стан може тоді, коли ваш організм з тих чи інших причин починає самостійно виробляти токсичні речовини, або ж якщо вони потрапляють в організм через органи травлення, дихання, шкіру.
Інструкція
1
При інтоксикації найбільш значущим є надання першої допомоги людині. Вона повинна допомогти зупинити процес зневоднення організму і призупинити розвиток важких патологічних станів.
2
При попаданні в організм шкідливої речовини, в першу чергу треба спробувати вивести отруту. Потрібно або активувати в організмі процеси, що руйнують отруту, або виводити його через шкіру, нирки, легені.
3
При попаданні отрути через шлунок обов'язково відразу ж викличте блювоту. Необхідної також є процедура промивання шлунка чистою, трохи підсоленою водою. Повторювати процедуру потрібно до тих пір, поки зі шлунка не почне виходити вода без сторонніх домішок.
4
Після промивання шлунка прийміть активоване вугілля або інші ентерсорбенти. Такі препарати здатні всмоктувати отруйні речовини, зв'язувати і допомагають виводити їх з організму.
5
Якщо отрута проникає в організм через шкіру, першим ділом протріть її нашатирним спиртом або все тим же содовим розчином. Після цього промийте шкіру теплою водою з використанням мила.
6
Якщо ж токсини вже почали проникати в кров і почали проявляти свою руйнівну дію, потрібно прийняти велику кількість води. Пити потрібно не все відразу, а часто і потроху, краще негазовану мінеральну воду. Якщо організм сильно зневоднений, можна також взяти розчини, які відновлять баланс електролітів і мінералів (регідрон, хумана-еліктроліт - ці препарати продаються в аптеці).
7
Щоб позбавиться від інтоксикації у багатьох випадках використовується відвідування лазні або сауни. Грамотно підібраний температурний режим (не надто високий, щоб не перевантажити серце) допоможе максимально прогріти організм і досягти антитоксин ефекту.
8
При перших симптомах інтоксикації організму краще відразу ж звернутися до лікаря. Якщо ви почекали з викликом доктора, а симптоми за цей час не зникли і тільки посилилися, необхідно викликати спеціаліста.
9
При сильному зневодненні організму внаслідок інтоксикації рекомендується внутрішньовенне вливання препаратів з Регідратаційна і дезінтоксикаційний ефект. Залежно від стану хворого, лікар може також призначити антибіотик.
Зверніть увагу
Ні за яких обставин не приймайте закріплюють коштів.