Як змити зеленку після вітрянки. Chem udalit pyatna posle vetrjanki.

Зеленка дуже довго сходить з шкіри, та й відтирається за допомогою різних засобів з великими труднощами. Щоб змити її з шкіри після вітрянки, потрібно докласти чимало зусиль, в іншому випадку залишається тільки чекати, поки зеленка поступово зійде.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - перекис водню;
  • - скраб;
  • - жирний крем;
  • - оливкова або соняшникова олія ;
  • - ватяні диски.
Інструкція
1
Добре видаляє плями від зеленки медичний спирт. Нанесіть невелику кількість спирту на шкіру, через кілька хвилин потріть зеленку ватним диском і повторіть процедуру. Замість спирту можете використовувати перекис водню. Але намагайтеся не розмазувати пляма, інакше воно просто стане більше. Ці кошти можна застосовувати для видалення зеленки навіть з пошкодженої шкіри.
2
Коли зеленка не так на видному місці, можете відтирати її поступово. Наносите два рази на день на пляму соняшникова або оливкова олія, підійде і будь-який жирний крем, наприклад, дитячий. Поступово зелений колір зійде. Жирна основа кошти буде руйнувати пігмент зеленки, і він почне відтирати.
3
Прийміть ванну з гарячою водою і потріть тіло мочалкою з використанням звичайного господарського мила. Якщо зеленка неповністю відмилася, потріть її ще й маслом або спиртом. Зазвичай при використанні комбінованого методу зеленка відмивається з першого разу.
4
Видалити плями від зеленки можна за допомогою скрабу. Змочіть шкіру і нанесіть засіб. Злегка помасажуйте і змийте теплою водою. Якщо трохи пігменту залишилося, не переживайте, він поступово зійде. Не забудьте нанести живильний крем на оброблену скрабом шкіру. Цей спосіб допоможе не тільки прибрати зеленку, але і вирівняти поверхню шкіри після вітрянки.
5
Для очищення шкіри можете спробувати очистити її бензином, гасом або рідиною для зняття лаку. Результат від використання цих коштів безпосередньо залежить від "віку" плями. Стару зеленку набагато важче відтерти, адже вона проникає глибоко в клітини шкіри. Але цей варіант можна використовувати, якщо шкіра вже зажила і на ній немає ніяких ранок.
6
Купуйте упаковку вологих серветок, бажано для очищення моніторів комп'ютерів (вони зі спиртом). Ретельно потріть пляму, воно повинно відтерти без особливих зусиль.