Як здійснити переказ грошей.

З грошовими перекладами доводиться хоч раз у житті стикатися практично кожному з нас. Термінова допомога батькам, подарунок дітям, підтримка одного, який загубив гроші та документи в іншому місті - випадків, коли потрібно переслати гроші, безліч. І способів перекладу теж чимало: через банк, поштове відділення, інтернет.
Інструкція
1
Грошовий переказ може бути внутрішнім, тобто не виходити за межі однієї країни, або зовнішнім, коли гроші пересилаються за кордон. При виборі способу відправлення грошей слід обов'язково враховувати географію перекладу, максимально і мінімально можливу суму, розмір комісії, валюту, швидкість, можливість отримання переказу без вказівки адреси одержувача або отримання без паспорта.
2
Найпоширенішим способом перекладу грошей в нашій країні є поштові перекази. Це пояснюється досить широкою мережею філій Пошти Росії. Отримати гроші через поштове відділення можна протягом 3-х діб. Максимальна сума переказу 100 тисяч рублів, комісія буде залежати від обсягу пересилаються засобів. За допомогою Пошти Росії можна здійснювати перекази, як між фізичним, так і юридичним особами. До того ж Пошта пропонує і інші послуги: повідомлення одержувача про переведення, доставка його на будинок, передача повідомлення разом з перекладом. У будь-якому поштовому відділенні можна відправити гроші як усередині країни, так і в країни СНД і Балтії.
3
Не менш популярним є банківський переказ. Завдяки йому, гроші можна отримати в будь-якому відділенні будь-якого банку як у нашій країні, так і за кордоном. Для цього необхідно знати реквізити рахунку одержувача і сплатити відповідну комісію за переказ.
4
Банки є також посередниками в платіжних системах Золота Корона, Western Union, MoneyGRAM, Юністрім, MIGOM та ін. Вони дозволяють здійснити переказ в будь-яку точку земної кулі, при цьому не потрібно вказувати точну адресу одержувача, достатньо лише знати країну, в яку ви посилаєте гроші. Проте комісія в таких платіжних системах вище в порівнянні з поштовим або банківським переказом, зате швидкість передачі миттєва - вже через пару годин одержувач зможе скористатися коштами.
5
Ще один спосіб переказ грошових коштів - через інтернет, використовуючи систему електронних грошей, наприклад, Яндекс.Деньги. Даний спосіб переказу досить витратний. Він більше підходить тим, хто отримує і витрачає гроші у всесвітній мережі, оскільки при введенні і виведенні електронних грошей доводиться платити комісію.