Як закріпити картину. Як закрепітькартіну до рамки.

Напевно, кожен погодиться з тим, що гола стіна виглядає набагато менш декоративно, ніж стіна, прикрашена красивою картиною, постером або фотографією в рамці. З давніх часів люди прикрашають свої будинки, роблячи їх затишніше і оригінальніше, і якщо ви придбали незвичайну картину , вам потрібно в першу чергу визначити, де вона буде висіти, а потім правильно і надійно закріпити її на стіні.
Інструкція
1
Те як саме буде закріплена картина, залежить від матеріалу, з якого виготовлена стіна, а також від того, який спосіб кріплення ви вибираєте. Деякі стіни виготовлені з м'яких матеріалів - наприклад, цегла або гіпсоліт, і в цих випадках, для того щоб повісити картину , вам будуть потрібні тільки цвяхи і молоток. Якщо ж ви хочете повісити картину на несучу бетонну стіну, вам доведеться озброїтися дрилем або перфоратором, а також дюбелями і шурупами.
2
Найпростіше вбити в стіну цвях, на якому висітиме картина, але попередньо вам потрібно точно визначити, де саме буде розташовуватися цвях, щоб розташування картини надалі відповідало вашим очікуванням.
3
Вбивши в стіну цвях і залишивши невелику відстань від стіни до капелюшки, закріпіть на задній поверхні картини міцний шнур. Повісьте картину за підготовлений шнур на цвях, а потім відрегулюйте висоту підвіски і кут нахилу картини.
4
Якщо картина велика і масивна, скористайтеся цвяхами і волосінню для її кріплення. Вбийте цвях в стіну в стик між стіновий панеллю і стельової плитою, а потім закріпіть на вбитих цвяхах лісочку, на яку потрібно повісити картину . Крім волосіні великий міцністю володіють сталеві і капронові нитки - їх можна закріпити на галерейною штанзі і підвісити на ці нитки картини.
5
В деяких випадках зручно скористатися спеціальними гачками - закріпіть гачки на сталевий штанзі діаметром трохи більше 2 см і підвісьте на них картину . Цей метод кріплення зручний тим, що ви в будь-який момент можете переважити картину в інше місце, не порушуючи цілісність стіни і не свердлячи в ній непотрібних отворів. Для кріплення труби, на яку вішаються гачки, пригвинтите спеціальні тримачі до стелі.
6
Ще один метод кріплення картин, відповідний для приміщень з дорогим оздобленням стін, яку не хочеться псувати - це кріплення за допомогою стінових панелей. Для цього під час ремонту продумайте, де саме будуть розташовуватися картини і закріпіть гачки на облицювальних стінових панелях. Протягніть через гачки дріт або шнурок, щоб потім закріпити на ньому картини в потрібних місцях.
Якщо ви зважилися обзавестися хорошою картиною або подарувати цей предмет мистецтва комусь із своїх друзів і близьких, варто серйозно підійти до питання її покупки. У Москві існує безліч місць, де продаються найрізноманітніші картини на будь-який смак і гаманець.
Якщо ви хочете придбати дійсно якісне полотно, не варто купувати картини на вулиці. На свіжому повітрі вони швидко псуються під впливом таких несприятливих факторів, як підвищена вологість, перепади температури повітря, пил, прямі сонячні промені і т.п. Все це - найлютіші вороги живописного холста.В випадку якщо ви все-таки зважитеся купити картину на вулиці, пройдіться по Арбату. Там завжди багато виставлених на продаж цікавих картин, з продавцями можна торгуватися. Або відвідайте вернісаж на Кримській набережній, який пропонує величезну кількість унікальних ручних полотен за ціною від 3 до 30 тисяч рублей.Прі умови, що для вас не має значення авторство картини і спосіб її виготовлення - штампування або ручна робота, можна відправитися за покупкою в один з великих торгових центрів, що торгує самими різними товарами. Там можуть бути представлені різноманітні художні твори, включаючи картини з китайського ринку. В останньому випадку можна придбати непогані копії знаменитих живописних полотен.В столиці існують і різні картинні галереї і салони, в яких також можна придбати вподобаний вам твір художнього мистецтва. Це місця, де виставляються авторські роботи і картини, що мають високу художню цінність. Картини в таких закладах, як правило, недешеві, але якщо вам дійсно необхідно даний цінне полотно, шукати його слід саме в таких місцях. Одна з відомих московських галерей носить назву «Альбатрос» і розташовується поруч з метро «Партизанська» на Ізмайловському шосе 69 Г. Всі роботи в даній галереї проходять процедуру ретельного відбору мистецтвознавцями та експертами. Ціновий діапазон - від 5000 рублів. Представляють інтерес і галерея мистецтва країн Європи та Америки 19-20 століть (Волхонка 14), і Центр сучасного мистецтва (4-й Сиромятніческій провулок, 1, будова 6), і галерея Шилова (вулиця Знам'янка, д. 5) і т.д .Ви також можете придбати картину в одному з інтернет-магазинів Москви. Однак тут немає гарантії того, що під видом справжньою ручної роботи вам не продадуть китайську підробку. Місце пошуку картини залежить від того, що саме вам потрібно і скільки коштів ви готові витратити на покупку.