Як зробити етикетку на диск.

Якщо ви любите кіно, музику або сучасні ігри, напевно ви не раз скачували улюблені фільми або записи музичних груп на комп'ютер, а згодом переписували потрібну інформацію на CD і DVD- диски для подальшого зберігання . Більшість самостійно записаних дисків зберігається у людей в конвертах без спеціального оформлення, але ви можете зробити свою колекцію фільмів оригінальною і красивою - в цьому вам допоможе програма Nero Cover Designer.
Інструкція
1
Відкрийте «Пуск» і в каталозі встановленого Nero Burning Rom виберіть розділ Nero Cover Designer або запустіть Nero Start Smart і в розділі «Додатково» виберіть опцію «Зробити наклейку або етикетку».
2
Відкриється вікно редактора етикеток. Виберіть один із запропонованих шаблонів для подальшого створення обкладинки диска - наприклад, ви можете вибрати різну форму буклетів для коробки CD або DVD. На основі шаблону ви можете як створити новий документ, розробляючи обкладинку з нуля, так і вибрати готовий тематичний шаблон оформлення, перемикаючись між різними вкладками вікна налаштувань.
3
Вибравши шаблон, натисніть «Так», щоб завантажити робоче вікно програми. У вікні ви можете перемикатися між редагуванням буклету, вкладки диска і його наклейки. Завдяки різноманітності інструментів редагування етикетки, ви можете наблизити оформлення диска до професійного. Оформляючи обкладинку диску, виберіть відповідне фонове зображення, яке повинно відповідати тематиці вмісту диска.
4
Крім того, продумайте, що буде написано на обкладинці - поверх фонового зображення створіть текстове поле і впишіть в нього вибрані заголовки, вказавши потрібний тип, розмір і колір шрифту. При бажанні додайте в обкладинку дату створення диска, яка також може означати час офіційного виходу фільму або музичного альбому.
5
Доповніть обкладинку графічними об'єктами - стрілками, крапками, лініями, які дозволять відформатувати обкладинку і зробити її більш продуманою. Використовуйте для цього фігури лінії, прямокутника і еліпса.
6
Для того щоб створити список доріжок, записаних на диск, використовуйте відповідний інструмент - введіть перелік всіх файлів, що знаходяться на диску, додавши на обкладинку елемент «Список доріжок» і налаштувавши його через контекстне меню. Відформатуйте перелік доріжок, клікнувши на розділ «Формат». За бажанням ви можете додати на обкладинку додаткові поля і елементи, розподіливши їх у потрібній послідовності.
7
Шпалери та інші зображення на диску ви можете замінити в будь-який момент, клікнувши на них правою клавішею миші і вибравши опцію «Властивості фону». Коли обкладинка буде готова, роздрукуйте її, вказавши настройки друку в меню «Файл» -> «Набори паперу» -> «Запаси паперу». Вкажіть параметри розміщення всіх наклейок та етикеток на друкованих аркушах, а після друку виріжте етикетки і вставте їх в коробочку диска.