Як завести коня.

Більшість людей в якості домашніх тварин заводить кішок, собак або хом'ячків, але не так уже й мало і власників більших тварин - наприклад, коней. Зміст коні - витратне і відповідальний захід, і якщо ви зважилися завести кінь , вам варто враховувати ряд особливостей цієї тварини, а також знати його вимоги до навколишнього середовища, харчуванню та догляду.
Інструкція
1
Перед тим як купувати кінь , визначте, де вона буде жити - якщо будувати приватну стайню і наймати конюха для догляду за твариною, кінь обійдеться вам в дуже крупну суму. Набагато вигідніше буде домовитися з чужими стайнями або з іподромом про розміщення та проживанні коні.
2
Оплата за кінь в такому випадку починається від 300 доларів на місяць. Однак ця ціна включає в себе тільки проживання і стандартні процедури по догляду. Якщо ви хочете, щоб кінь дійсно ні в чому не потребувала, доплачуйте конюху 50-100 доларів на місяць, щоб кінь завжди була нагодована, напоєна, вичищена і отримувала достатньо прогулянок і свіжого повітря.
3
Для того щоб не псувати копита коня міським асфальтом, вам доведеться купити спеціальний автомобільний причіп-коневоз, вартість якого за умови б/у складатиме 2-3 тисячі доларів.
4
Також включіть в фінансові витрати на утримання коня регулярні ветеринарні послуги - це догляд за копитами, догляд за зубами, профілактична вакцинація, вітаміни і правильне харчування. В раціоні коні обов'язково повинен бути високоякісний овес.
5
Підбираючи стайню для коня, стежте за тим, щоб вона не перебувала занадто далеко від вашого будинку. Ви повинні мати можливість дістатися до стайні менш, ніж за півтори години з моменту виходу з будинку.
6
Денник, в якому живе кінь , повинен мати розміри як мінімум 3 на 3 або 4 на 4 метри. Якщо в денніке підлогу залитий бетоном або асфальтом, він повинен бути покритий товстим шаром тирси, а годувати кінь у стайні повинні не рідше трьох разів на добу. Два годування повинні включати чистий овес, одне годування - кашу, і не менше трьох разів на день кінь повинна пити воду.
7
В денніке співробітники стайні повинні підтримувати чистоту - протягом дня там регулярно повинні прибирати гній, а тирса повинні бути сухими та чистими. Поруч зі стайнею повинні бути прогулянкові доріжки, їздові майданчики і лісова зона.
8
Чим якісніше стайню ви виберете, тим вищою буде ціна за постій коні. Завжди звертайте увагу на те, в якому стані містяться інші коні на обраної вами стайні - якщо вони худі і недоглянуті, виберіть іншу стайню.
9
Перед тим як вчинити на коні поїздку, завжди самостійно чистите її, сідлайте і приборкувати. Повернувшись з поїздки, розітріть кінь сіном і замийте копита. Коли вас немає в стайні, кінь без вашого відома не повинні здавати в прокат. Домовтеся з досвідченим співробітником стайні, який їздитиме на коні у вашу відсутність, щоб забезпечити їй відпрацювання.
10
Відвідуйте кінь у стайні як мінімум 3-4 рази в тиждень. В іншому випадку ваші стосунки з кінь ю можуть не скластися. Тому для того щоб утримувати кінь , ви повинні мати багато вільного часу.
11
Навчіться заводити правильно кінь в денник - спочатку зайдіть в денник самостійно, ведучи за собою коня, а потім пройдіть по колу денніка і розгорніть кінь обличчям до дверей. Потім вийдіть з денніка. Для того щоб уникнути травм, ніколи не стійте в дверях денніка, коли кінь заходить всередину, а також не залишайте кінь спиною до виходу, інакше вона може хвицнути вас, коли ви будете виходити.