Як вибрати плойку.

Будь-яка жінка час від часу мріє змінити форму або фактуру свого волосся. Хтось хоче розпрямити обридлі кучері, дивуючи оточуючих гладкими і прямими волоссям, а хтось навпаки мріє обзавестися хвилястими локонами. У цьому вам допоможе плойка, яку легко купити в будь-якому магазині побутової техніки. У цій статті ми розповімо, на що дивитися при покупці плойки і як правильно її вибирати.
Інструкція
1
При виборі плойки стежте за тим, щоб вона володіла всіма необхідними параметрами. Серед таких параметрів - регулювання температури. Плойки без можливості регулювати температуру можуть зіпсувати ваші волосся, якщо занадто гарячі пластини не підійдуть для фактури волосся. Крім того, регулятор температури потрібен для створення різних зачісок. Для повсякденної гарної форми достатньо виставляти температуру не більше 120 градусів; якщо ж ви робите вечірню зачіску з густими локонами, потрібно максимальна температура.
2
Також зверніть увагу на тип робочої поверхні (пластин) плойки. Керамічні пластини якісніші, ніж металеві, і нагріваються швидше. Керамічна пластина має більш рівну і гладку структуру, дає менше негативного впливу на волосся. Розмір робочої поверхні повинен залежати від густоти і довжини вашого волосся. Чим густіше і довше волосся - тим ширше повинна бути робоча поверхня плойки.
3
Визначте, який результат ви хочете отримати - залежно від цього підбирайте рельєф робочої поверхні плойки. Він може бути гладким, гофрованим, хвилястим, а може мати фактуру у вигляді зірочок, сердечок та інших форм.
4
Не економте на плойки - занадто дешевий апарат може бути неякісним, а неякісна плойка легко псує волосся. Купуйте перевірені і часто використовувані професіоналами апарати. Серед них фірми PHILIPS, BRAUN, та інші.
Колись плойка асоціювалася виключно з кучерявою шевелюрою. Сьогодні цей прилад ще й випрямляє локони. Щоб задовольнити свої запити, необхідно знати, якими насадками повинна бути оснащена плойка.
Інструкція
1
Існує декілька критеріїв, які допомагають вибрати плойку. До них відноситься температурний режим, робоча поверхня, насадки, а також репутація фірми-виробника.
2
Раніше у плойки була всього одна температура, і ступінь нагрівання приладу визначали небудь плюнувши на нього, або торкаючись пальцем. Така практика показала, що можна не тільки обпекти пальці, але і пошкодити структуру волосся. Тому сучасні прилади для завивання або випрямлення локонів оснащені датчиком температури, що дозволяє контролювати ступінь нагріву без шкоди для шевелюри і шкіри. Не потрібно економити на таких речах. Зазвичай, щоб підняти волосся біля кореня або просто завити кінчики, виставляють температуру 100-120оС. Для дуже густий шевелюри потрібен нагрів до 150оС.
3
Що має бути в ідеальній плойки крім контролю температурного режиму? Якісна робоча поверхня. Найдешевші прилади виготовляють з металу, який часто іржавіє і пошкоджує волосся. Нове покоління плойок оснащено робочою поверхнею з кераміки. Варто враховувати, металеві поверхні гріються дуже повільно і нерівномірно, що збільшує ймовірність спалювання волосся. Керамічні робочі поверхні захищають структуру локонів, без проблем створюючи прикорневой обсяг. Також, збираючись вибрати плойку, потрібно звертати увагу на її діаметр. До речі, для природничих завитків і обсягу найкраще підійде конусная насадка.
4
Відповідаючи на запитання, якими насадками повинна бути оснащена плойка, виходите зі своїх потреб. Крім завивати круглих насадок різних діаметрів в якісному приладі завжди повинно бути гофре. Гофровані локони можна носити просто так, або доповнювати такими елементами зачіски. Також зверніть увагу, чи є на плойки затискач. Цей атрибут значно полегшує процес завивання або вирівнювання, так як вам не потрібно постійно зживати насадку, боячись, що волосся вислизнуть. Якщо ви любите експериментувати, виберіть плойку із знімною овальної або спіральної насадкою.
5
Отже, визначивши, що повинно бути в ідеальній плойки, пора приступити до вибору фірми-виробника. Найбільшою любов'ю дівчат користуються прилади Рhilips, Remington, Rowenta, Hairway, ВaВyliss, Moser KMS, GA.MA, Harizma, Sibel, Velecta Paramount, Wahl та ін. Особливо виділяють професійні прилади ВaВyliss, багатофункціональні плойки Рhilips і Rowenta, а також Remington з перловим покриттям робочої поверхні.