Як залучити клієнтів на рекламу.

Реклама - це насамперед інформація, яка допомагає успішно продати товар або послугу. Рекламу образно порівнюють з рукою продавця, простягнутою до покупця. Чи буде відгук, залежить від того, наскільки для споживача пропозиція виявиться цікавим і привабливим. В ряду способів залучення уваги клієнтів до реклами - позитивні твердження, використання «ціннісних образів», концентрація на особливостях товару і акцент на вирішення проблеми потенційного покупця.
Інструкція
1
Стверджувальне висловлювання в рекламі завжди має позитивний вплив на споживача. Воно повинно подаватись як незаперечний факт, як самоочевидна даність, яка не потребує доказів. Іноді узагальнення може бути навмисно перебільшено, в тому числі гіпотетичної статистикою («Новий рік удвічі смачніше, якщо з вами MilkyWay»), але в певному контексті це допустимо.
2
Одним з ефективних методів залучення уваги клієнтів до реклами та позитивного ставлення до неї є використання образів і понять, які є основними цінностями суспільства і завжди мають позитивну емоційне забарвлення. Це любов, будинок, сім'я, діти, материнство, здоров'я, мир, наука, медицина і т.д.
3
Будь-який товар може мати масу позитивних характеристик. Про всі в рекламі не розкажеш. Більш того, чим більше обсяг інформації (навіть дуже позитивною), тим важче він буде сприйматися. Ось чому в рамках одного рекламного послання потрібно сконцентруватися лише на більш значущих рисах іміджу або особливостях товару. В якості таких особливих характеристик можуть виступити: створення «сонячного» настрої; збільшення привабливості; сприяння поліпшенню здоров'я; демонстрація високого соціального статусу, зв'язок з турботою про сім'ю, високі споживчі властивості, щадна ціна в порівнянні з аналогами, висока швидкість роботи, великий термін придатності або дії, надійність матеріалів і т.д.
4
У кожного товару є своє функціональне призначення. У рекламі про нього можна сказати по-різному. Ефективно показати роль товару або послуги як «устранителя» тієї чи іншої життєвої проблеми (згадайте рекламу миючого засобу «Містер Мускул» зі сценарієм нагальної прибирання перед приходом гостей або рекламу з сюжетом про пляму на білій блузці). Нерідко проблему посилюють до ступеня загрози (здоров'ю, спокою, безпеки і т.д.). У такій рекламі ядром, головною складовою тексту, відеоролика, радіоролика можуть стати: сама проблема, (брудна сантехніка, забруднений килим), спосіб вирішення проблеми (проковтування таблетки від болю голови), показ ефекту (було - стало: зморшкувата і гладка шкіра).
Зверніть увагу
Не можна забувати про те, що ЗМІ та інші носії реклами сьогодні перевантажені повторюваними сюжетами і сценаріями. Це вибудовує т.зв. «Бар'єр несприйнятливості" до реклами, викликає небажання слідувати її нав'язливим радам. Не копіюйте чужі ідеї, шукайте нові трактування класичних прийомів збільшення продажів.
Корисна порада
Особливим елементом в рекламі стає створення впевненості потенційного споживача в простоті, ефективності і швидкості вирішення його проблеми (приклад: ефект білозубою посмішки після проби лише однієї платівки жувальної гумки).