Як записати фільм в avi форматі на DVD-диск. Запис avi на dvd диск.

Запис диска , який би відтворювався на DVD плеєрі, викликає у багатьох користувачів утруднення. Пов'язано це з тим, що нерідко програвачі, особливо старі моделі, не вміють розпізнавати і читати деякі формати файлів, в яких записано відео. Файли з розширенням avi містять аудіо та відео дані, які завдяки використанню для стиснення комбінацій кодеків дозволяють відтворити відео синхронно звуку. Для запису фільму формату avi на DVD-диск існує безліч програм, що дозволяють здійснити це з більшим чи меншим ступенем складності.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • програма Nero;
  • програма Windows DVD Maker;
  • програма ImgBurn
Інструкція
1
Найпоширеніша програма для запису - Nero. За допомогою Nero записати файл avi на DVD досить просто. Запустіть програму натисканням на ярлик і у верхній частині діалогового вікна виберіть вид записуваного носія - DVD. Опустіться в нижню частину вікна і, навівши курсор на «Вибране», виберіть «Створити DVD з даними». У наступному вікні програма оцінить кількість вільного місця на вашому DVD диску.
2
Перейдіть у вікно перегляду файлів вашого комп'ютера, виділіть файл фільму, який хочете підготувати до запису і мишкою перетягніть його у вікно підготовки проекту. Залишилося натиснути кнопку «Запис» у верхній частині вікна і запустити процес пропалювання натисканням кнопки «Прожиг» в наступному вікні. Програма покаже у вікні процес запису і його статистику. Кілька хвилин очікування і диск записаний.
3
Якщо у вас операційна система Vista, то можна скористатися Windows DVD Maker. Наявна в ОС програма дозволяє записати на диски відеофайли. Виберіть «Додати відео» і вкажіть файл. Якщо необхідно, налаштуйте меню DVD, скориставшись кнопкою «Текст меню». У «Настройці меню» встановіть шрифт, виберіть відео та звукової кліп для відтворення на тлі меню, і виберіть елементи для оформлення. Переглянути результат можна, натиснувши кнопку «Перегляд».
4
Можна скористатися однією з безкоштовних програм, наприклад ImgBurn. Після установки настройка програми не потрібно, тому що все вже налаштовано для отримання високої якості запису. Запустіть програму. В меню вибираєте «Режим - Збірка». У вікні, натисніть «Списки файлів» і знайдіть цікавить вас файл або файли. На наступному етапі складаєте черговість програвання файлів і, повернувшись в попереднє вікно, вказуєте папку для збереження підготовленого образу і задаєте ім'я.
5
Тепер необхідно перевірити, чи все вибрані файли вмістяться на DVD диск. Якщо підготовлені файли відповідають розміру диска , то залишилося на вкладках вікна вказати параметри збереження, дату, назву диска латиницею. Потім натисніть на «Старт». Програма створить два файли - один файл образу й інший, з розширенням * .msd. Залишилося завантажити створений образ в програму, вставити DVD в привід і запустити прожиг, натиснувши на кнопку «Старт».
Існує величезна кількість варіантів запису інформації на DVD- диски . При записи відеофайлів необхідно вибрати саме той метод, який дозволить надалі запускати ці файли на потрібному пристрої.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom;
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Для запису avi-файлів на DVD-диск скористайтеся програмою Nero Burning Rom. Встановіть утиліту і виконайте перезавантаження комп'ютера. Двічі клікніть по ярлику програми Nero.
2
Після запуску програми перейдіть в меню «Дані» і виберіть параметр «DVD з даними». Дочекайтеся відкриття вікна із заголовком «Вміст диска». Натисніть кнопку «Додати».
3
Тепер виберіть один або декілька файлів з розширенням avi. Переконайтеся в тому, що вільного простору на диску вистачить для зберігання записуваних даних. Для цього в нижній частині робочого вікна знаходиться шкала, що відображає ступінь зайнятості диска.
4
Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся відкриття вікна «Фінальні установки записи». Виберіть DVD-привід, який буде використаний для запису файлів.
5
Введіть ім'я диска в однойменне поле. Якщо особливості вашого DVD-плеєра не дозволяють зчитувати носії з незавершеною сесією, зніміть галочку з пункту «Дозволити додавання файлів».
6
Натисніть кнопку «Запис» і почекайте, поки вибрані файли будуть скопійовані на DVD-диск. Відкрийте вміст диска після завершення запису файлів. Перевірте якість даних.
7
Якщо ваш DVD-плеєр підтримує роботу тільки з форматом vob, скористайтеся програмою Total Video Converter. Запустіть її, виберіть пункт «Новий проект». Додайте потрібні avi-файли.
8
Тепер виберіть кінцевий формат файлів, наприклад DVD-відео. Після повернення в головне меню програми натисніть кнопку «Конвертувати зараз». Зачекайте, поки будуть створені нові файли з обраним розширенням.
9
За допомогою утиліти Nero Burning Rom запишіть отримані vob-файли на DVD-носій. Використовуйте метод запису DVD-Video. При додаванні файлів до диска використовуйте папку Video_TS. Перевірте записані файли, запустивши їх за допомогою вашого DVD-програвача.