Як накрити різдвяний стіл.

Різдво - особливе свято, відзначати який слід в колі найближчих. У цей день недоречні пишні й гучні урочистості. Сервіруючи стіл , слід дотримуватися старовинні традиції цього сімейного свята. Як же слід накривати різдвяний стіл ?
Інструкція
1
Різдвяний стіл накривають ввечері 6 січня. Зі сходом першої зірки господиня традиційно діставала найкрасивішу білосніжну скатертину. Заздалегідь в будинок обов'язково приносили сіно, як нагадування про місце, де народився Ісус. Зараз сіно знайти складно, але стіл можна прикрасити саморобним вертепом - композицією, що ілюструє момент народження Спасителя. А також ялиновими або сосновими гілками, гірляндами і декоративними дзвіночками. Однак пам'ятайте - прикрас не повинно бути багато, знайте міру!
2
Заздалегідь продумайте місце кожного гостя за стіл ом. Господар і господиня зазвичай сідають один навпроти одного. По праву руку кожного з них визначають місця почесних гостей: гостя-чоловіка садять з господинею, жінку - з господарем. Місця гостей-подружжя поряд бути не повинні, якщо це не молодята.
3
Які частування доречно подати на Різдво? Якщо ви вирішили дотриматися в цей день старовинні традиції, подайте на стіл не менше 12 страв. Основними можуть бути запечені з яблуками качка або гусак, тушкований кролик, варена курка. На закуску візьміть холодець, ковбасу, окіст, заливну рибу, сир, гриби і фрукти. На десерт можна запропонувати пироги і пряники, а запивати все це слід сбітнем.
4
У центр стіл а можна поставити вазу з красиво укладеним фруктами. Її ніжку потрібно увіть квітами, а по обидва боки поставити свічники з палаючими свічками. Під тарілки кладуться складені трикутником або чотирикутником полотняні серветки. Намагайтеся, щоб весь посуд була однакова - з одного набору. Зліва від кожної тарілки поставте плоскі тарілки для хліба і пиріжків. Страви подають зліва і спочатку жінкам, а потім - чоловікам. Передбачте, щоб за сільницею і спеціями жодному гостю тягнутися не довелося. Близько вази з фруктами поставте вино. Сир і цукерки на стіл ставлять після того, як будуть з'їдені основні страви.
5
Але різдвяний стіл не рахується повним, поки на ньому немає головної страви - «Багатою куті». Її прийнято пробувати перший - розговлятися після посту. Готують «Багату кутю» наступним чином: зваріть розсипчасту кашу з 1 склянки пшеничних або інших зерен. Замочіть на півгодини в окропі півсклянки родзинок без кісточок, потім злийте воду. Півсклянки кондитерського маку залийте окропом, проваріть 3 хвилини і відкиньте в сито, щоб стекла вода. Розмішайте мак з 2-3 ложками цукрового піску і пропустіть через м'ясорубку. Півсклянки ядер волоських горіхів підсмажте на сковороді, очистіть від плівок і подрібніть. Змішайте всі інгредієнти і додайте 4-5 стіл ових ложок меду. Охолодіть і подайте на стіл .
6
За святковим різдвяним стіл ом постарайтеся створити теплу дружню атмосферу. Цілком доречні неквапливі розмови. Обов'язково дайте слово для привітання старшим і почесним гостям. Будьте ввічливими, ввічливими та доброзичливими. І не забудьте подарувати заздалегідь підготовлені подарунки!