Як створити домашню студію.

Якщо ви володієте неабиякими здібностями композитора або просто не мислите свого життя без роботи з аудіоматеріалами, спробуйте обладнати сучасну домашню звукозаписну студію , щоб ваші таланти не пропали даром.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться комп'ютер з хорошою звуковою картою, сучасне програмне забезпечення, моніторні динаміки, мікрофони і навушники, міді-клавіатура, кабелі.
Інструкція
1
Придбайте комп'ютер або поновіть старий, купивши потужну звукову карту. Чи не орієнтуйтеся при покупці на розкручені бренди, вибирайте якість. Аудіокарта повинна мати оптимальну кількість роз'ємів для підключення необхідного числа динаміків і мікрофонів, мати великий діапазон частот і підтримувати все новітнє ПО, і, крім того, володіти зручним інтерфейсом і для внутрішнього, і для зовнішнього використання.
2
Не економте на програмному забезпеченні. Придбайте професійні пакети програм, щоб дотримати всі новітні вимоги до якості запису.
3
Моніторниє динаміки і навушники здобувайте в комплекті, щоб не було розбіжності в частотах при відтворенні. Динаміки не повинні бути занадто потужними, інакше може виникнути резонанс при гучному прослуховуванні запису. Навушники підбирайте за розмірами, щоб в процесі роботи не було незручностей.
4
Мікрофони купуйте, залежно від того, що саме ви збираєтеся записувати (хоча б на перших порах). Чим дорожче і якісніше мікрофон, тим, відповідно, вище його чутливість. Тому при запису початківців вокалістів краще використовувати мікрофони подешевше.
5
Для різних каналів записи використовуйте кабелі однакової довжини, щоб не було спотворень звуку.
6
Придбайте міді-клавіатуру з вбудованим контроллером, підтримуючу ПО, яке ви збираєтеся використовувати або з яким вже працювали раніше. Інакше згодом доведеться перепрограмувати всю систему, купувати нове обладнання або переучуватися.
7
При розміщенні обладнання дотримуйтесь кількох нескладних правил. Симетрично розташуйте моніторні динаміки на рівні голови так, щоб при роботі ви бачили саме ту сторону динаміка, з якої виходить звук. Звукову карту по можливості встановіть так, щоб вам було зручно працювати з її роз'ємами. Підключіть міді-клавіатуру, динаміки, навушники та мікрофони. При підключенні клавіатури не забудьте встановити (оновити) наданий з нею ПО. З'єднайте всі компоненти студії за допомогою кабелів.
8
Встановіть ПО або пакети оновлень до вже існуючої програмі для студійних записів. В налаштуваннях програми вкажіть обладнання. Перезавантажте комп'ютер, якщо це необхідно. Студія готова до роботи.