Як складати рюкзак.

Рюкзак - невід'ємна приналежність будь-якого далекого походу, туристичного, мисливського або геологічного. Неабияка тяжкість, яку доводиться брати з собою, не повинна спотворити спини і коліна учасників походу, речі не повинні промокнути під дощем або загубитися десь у дорозі. Значить, питання, як складати рюкзак - перший, який встає перед дорогою.
Вам знадобиться
  • Рюкзак, одяг, продукти, туристичне спорядження
Інструкція
1
Дуже важливий правильний вибір рюкзака. Наплічні лямки повинні бути широкими і м'якими, щоб не натирати плечі. Якщо на вашому рюкзаку лямки вузькі і жорсткі, обшийте їх повстю або фетром.Хорошо, якщо рюкзак укріплений лямками, які застібаються спереду на животі - вони дозволяють перенести частину ваги на поперек, щоб зняти зайве навантаження з хребта.
2
Туристичний килимок - «пінку» - згорніть у трубку і поставте всередину рюкзака, потім розширте її руками, щоб звільнити місце всередині цього рулону. Це потрібно для того, щоб тверді і незграбні предмети не упиралися в спину і плечі крізь ткань.Одежду і всі інші предмети, які можуть постраждати від води, краще розкласти в декілька поліетиленових пакетів. До того ж, упаковані таким чином речі буде зручніше діставати - не доведеться перебирати весь рюкзак.
3
Основне правило укладання рюкзака - тяжкість потрібно рівномірно розподілити по всій його довжині. Він повинен бути плоским і м'яко прилягати до спини. Значить, важкі предмети - казанки, продукти - потрібно помістити на дно рюкзака, а вздовж спини розподілити м'які речі - одяг, спальний мішок, палатку.Сверху краще покласти те, що буде потрібно на найближчому привалі - наприклад, більш легкий одяг або частину продуктів для приготування обіду.
4
Щоб рюкзак був упакований рівномірно, намагайтеся укладати речі щільно і так, щоб вони не зміщувалися при ходьбі. Нічого страшного, якщо доведеться докласти деяке зусилля для того, щоб втиснути якісь пакети. Якщо в рюкзаку після укладання залишилися незаповнені куточки, туди можна покласти шкарпетки та інші дрібні вещі.Еслі після укладання рюкзак вийшов круглий, як валик, покладіть його на підлогу і пам'ятайте руками і колінами так, щоб він прийняв плоску форму і щільно прилягав до спини. В кишені рюкзака можна покласти предмети особистої гігієни та посуд - КЛМН, як прийнято скорочувати набір «кружка, ложка, миска, ніж».