Як вибрати наколінники. Як вибрати розмір наколінника.

Кожен, хто хоч трохи займався тим чи іншим видом активного спорту, знає, що необхідно берегти свої суглоби. В основному, травми колінних суглобів переслідують тих, хто тренується на твердих покриттях.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся на зручність наколінників і на надійність фіксації. Яким би видом спорту ви не займалися, де необхідні або принаймні, бажані наколінники (баскетбол, волейбол, хокей, фігурне катання, екстремальні види спорту), підбирайте для себе моделі з урахуванням лише нижчезазначених факторів.
2
Виберіть наколінники свого типорозміру. Ця характеристика наколінників має 4 варіації, тобто 4 розміру. Позначаються вони цифрами від 1 до 4. Перший розмір або «одиниця», будучи самим маленьким розміром, підійде вам, якщо ваша статура злегка худорляве, але наближене до нормального. Якщо «одиниця» є для вас недостатньо підходящої, то виберіть типорозмір 2. Якщо ви володієте досить великої комплекцією фігури, купите для себе наколінники третього розміру. А ось четвертий, найбільший, підійде для високих і великих баскетболістів. При підборі свого розміру зверніть увагу на той факт, що розміри наколінників від різних виробників не завжди будуть відповідати один одному, особливо якщо мова йде про китайських виробниках.
3
Зверніть також увагу на якість матеріалів, з яких виконані наколінники . Для тривалого і регулярного використання виберіть модель подорожче і якісніший товар. Для цього придбайте наколінники відомого і авторитетного виробника.
4
При примірці наколінників переконайтеся, що вони щільно прилягають до колінного суглобу. Якщо з цим все в порядку, дайте наколінники побути на вашому коліні протягом 1-2 хвилин. Через цей час, ви повинні практично перестати відчувати його на своїй нозі. Якщо цього не відбувається, а навіть навпаки, ви починаєте відчувати дискомфорт, то почніть приміряти іншу пару наколінників . Ця пара не погана, просто вона для вас замала.