Як навчитися дриблінгу. Як навчиться дриблінгу у футболі.

дриблінг у футболі називається володіння м'ячем і переміщення з ним по полю. Застосування дриблінгу стає справжнім мистецтвом, коли перед гравцем з'являються живі противники. Хочете навчитися цьому? Дослухайтеся того, що радять професіонали.
Інструкція
1
Купіть в спортивному магазині спеціальні тренувальні конуси (вони продаються там за ціною близько 60 рублів). Розставте їх на однаковій відстані один від одного, за проміжний інтервал візьміть 3 метри.
2
Використовуючи траєкторію руху слалом («змійка»), обводьте виставлені конуси. Коли дійдете до останнього конуса, обійдіть навколо нього і продовжуйте рухатися також у напрямку до першого. Для ускладнення завдання ставте конуси на меншій відстані один від одного або використовуйте чергування різних проміжків між конусами.
3
Слідкуйте за технікою свого ведення, домагайтеся того, щоб м'яч не відлітав від вас занадто далеко. Постійно тримайте його під контролем і не зачіпайте конуси ні м'ячем, ні ногами. Застосовуйте обманні фінти, уявивши, що кожен конус - це жива людина, захисник команди-супротивника. Фінти виконуйте як зовнішньої, так і внутрішньої стороною стопи, а також підйомом носка і підошвою.
4
З часом збільшуйте швидкість руху між конусами. Ноги намагайтеся розслабити - таким чином, ви зможете набагато легше контролювати м'яч.
5
На вільному просторі, ведучи м'яч, наберіть швидкість і утримуйте швидкий темп бігу. Ведіть м'яч на великій швидкості так, щоб він не відлітав від вас далі ніж на два метри. Робіть часті торкання по м'ячу, просуваючи його вперед.
6
Тепер міняйте свій напрямок. У вашому розпорядженні все поле - дайте собі свободу. Робіть різкі догляди в сторони, а також тренуйте зупинку і розворот з м'ячем. Для розвороту виконайте наступні дії: під час ведення, коли ви добігає до м'яча, щоб підчепити його ногою, зробіть легкий стрибок через м'яч, на льоту зупинивши його провідною ногою. Після приземлення різко зупиніться і розверніться. Тепер рухайтеся в протилежному напрямку і виконайте те ж саме.
7
Практикуйтеся також і з людьми. Приводом зі своїм товаришем, хто з вас зможе довше утримувати м'яч під контролем.