Як застосовувати креатин.

Креатин представляє собою Азотвмісні кислоту. Природним чином виробляється у хребетних. Безпосередньо в людському організмі креатин утворюється з L-аргініну, L-метіоніну і гліцину. Якщо його не вистачає в організмі, важливо знати, як правильно приймати креатиновие добавки.
Інструкція
1
Якщо ви тільки хочете почати креатиновую харчову програму, то в початковий період дотримуйтеся дозування 4-6 грамів креатину по 2 рази на день протягом тижня. Приймайте креатин в суміщенні вуглеводами, які мають підвищеним глікемічним індексом. Вони містяться в некислих соках (наприклад, у виноградному або персиковому), воді з розчиненим у ній медом та інших напоях, що містять фруктозу і глюкозу.
2
Злегка підігрійте сік або воду, додайте в стакан з напоєм 4-6 г креатину і ретельно розмішайте. Це потрібно для того, щоб креатин краще розчинився в напої і краще абсорбировался в організмі.
3
Після закінчення першого тижня, яка являє собою так звану фазу завантаження, приймайте креатин також двічі на день, але тепер зменшіть дозу до 3 г.
4
Витримайте загальний курс прийому, оптимальний період якого становить від 4-х до 6-ти тижнів. Потім зробіть обов'язковий перерву в прийомі не менше двох тижнів. Ця перерва необхідна для того, щоб природний рівень креатину в організмі відновився, так як вироблення власного креатину при прийомі креатинових добавок в організмі падає.
5
Для ще кращої абсорбції креатину в організмі приймайте його на порожній шлунок. Якщо такий спосіб застосування викличе у вас болі в животі або діарею, то приймайте креатин після прийому їжі.
6
Приймайте креатин відразу після сну, після прийому десертів і солодощів або через півгодини-годину після тренування, так як в цих випадках в організмі істотно підвищується рівень інсуліну, а креатин в цих умовах засвоюється м'язами набагато краще.
Корисна порада
Якщо у вас діагностована якась із хвороб нирок або печінки, цукровий діабет або гіпоглікемія, то обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем-ендокринологом перед прийомом креатину.