Як визначити, заточені чи ковзани.

Впевненого і гарного катання можна домогтися лише на ковзанах, у яких правильно заточені леза. Від правильності заточування ковзанів залежать такі моменти на льоду, як гальмування, ковзання, виконання інших елементів і стійкість.
Інструкція
1
Спробуйте на льоду виконати бічний перебір. І якщо одна або обидві ноги будуть прослизати, то ковзани вже пора заточити. Також зверніть увагу, чи не роз'їжджаються чи ноги при коньковом ході і якщо так, то гострота ковзанів вже не в дуже хорошому стані.
2
Зверніть увагу на те, як виконуються поштовхи при катанні. Якщо вони також подають ознаки прослизання, то заточка стала тупіший.
3
Виконайте поворот або розворот на льоду і переконайтеся, що леза точно слідують траєкторії ваших рухів ніг і не зриваються. Якщо зриви відбуваються, то ковзани заточені не кращим чином. Якщо їх не буває і повороти виконуються гладко, то значить необхідності в заточуванні немає.
4
Кінчиком нігтя проведіть в різних частинах лез на ковзанах. Якщо подряпини на нігті залишаються, значить заточка на ковзанах хороша.
5
Подивіться на леза ковзанів в фас. Якщо контур леза ідеально прямий і утворює форму літери «П», то слід підточити леза ковзанів, а якщо ви виявите канавку, що нагадує за формою літери «V» або «U», то заточка поки вам не потрібно. Переконайтеся також, що рівні зовнішнього і внутрішнього ребер однакові протягом всієї довжини лез ковзанів.
6
Перевірте заточку ковзанів традиційним способом, як перевіряєте, заточений Чи ніж на кухні - помацайте пальцями. Краю леза повинні бути режуще гострими, незалежно від того, пряма заточка на ковзанах або жолобкова. Варто відзначити, що пряма заточка зустрічається набагато рідше, але все ж має місце бути.
Корисна порада
Якщо ви купили собі нову пару ковзанів, то не будьте стовідсотково впевнені в тому, що заточування їх ідеальна. Обов'язково перевіряйте заточку, подивіться, чи є на лезах канавки. Найчастіше вони продаються неточеннимі і не мають жолобків у формі букв «U» або «V». І якщо вам все ж необхідно заточити ковзани, краще надайте це майстру.