Як вивести алергени з організму. Як почистити пам'ять через біос.

Алергени являють собою такі речовини, які в певній концентрації здатні викликати у людини алергічну реакцію. Вони потрапляють в організм різними шляхами - через дихальні шляхи, з їжею і так далі. При їх виявленні не слід надмірно хвилюватися, адже алергени можна вивести з організму.
Інструкція
1
Якщо у вас з'явилася алергічна реакція на що-небудь, першим ділом усуньте її симптоми. Для цього існує чимало способів, як медичних, так і народних.
2
Намагайтеся уникати лікування антибіотиками без рекомендації лікаря. Неправильно підібраний препарат може підсилити алергічну реакцію і викликати анафілактичний шок. Краще використовуйте перевірені засоби і народні методи. Наприклад, висипання на шкірі або почервоніння можна нейтралізувати спеціальним складом - дитячим кремом з додаванням порошку з таблеток димедролу.
3
Щоб вивести алергени з організму, спочатку кілька разів добре прочистите кишечник і шлунок адсорбентом. Наприклад, Неосмектін або Полісорби.
4
Тепер слід відновити мікрофлору кишечника, в іншому випадку патогенні бактерії лише погіршать ваше стан. Хорошим відновником є препарат Хілак-Форте, який необхідно приймати близько двох-трьох тижнів. Щоденне дозування вказана в інструкції.
5
Після того як завершите курс прийому Хілак-Форте, запустіть в шлунок необхідні йому біфідобактерії. З цією метою можна використовувати концентрат Біфідум Бактерин або який-небудь інший.
6
Якщо спостерігаються будь-які залишкові симптоми, слід прийняти будь-яке протиалергічну ліки.
7
В результаті процедури очищення і відновлення мікрофлори всі здійснювані шлунково-кишковим трактом функції відновлюються. Оскільки алергени виведені з організму, алергічна реакція більше не виникне.
8
Щоб правильно і ефективно вивести алергени з організму, слід звернутися до фахівця. Можливо, він порадить вам які-небудь інші методи.
9
Надалі уважно стежте за своїм здоров'ям, тоді вам вдасться уникнути накопичення алергенів в організмі.
Алергія - одне з найпоширеніших захворювань. Викликати появу алергії може що завгодно: і пилок рослин, і найрізноманітніша пил, та харчові продукти, і ліки, і різні хімічні речовини, і хутро, і шерсть, і косметика, і безліч інших алергенів. Вивести їх з організму і позбутися від неприємних проявів цієї хвороби (набряків, висипу, свербежу) можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - адсорбує препарат («Смекта», «Полісорб», «Неосмектін»);
  • - «Хілак-Форте»;
  • - «Біфідум Бактерин».
Інструкція
1
Перш за все необхідно зрозуміти, що саме є причиною появи у вас алергії, і повністю виключити усілякий контакт з алергеном.
2
Уникайте лікування алергії антибіотиками, що не призначеними лікарем. Неправильно підібраний препарат може не тільки виявитися марним, а й посилити алергічну реакцію, і навіть викликати анафілактичний шок.
3
Якщо ви помітили у себе прояви алергії, поставте перед собою мету: вивести алерген з організму. Для цього, насамперед хорошенечко прочистите свій шлунок і кишечник будь-яким адсорбуючим засобом, наприклад, «Полісорб», «Неосмектін» або «смекту».
4
Далі необхідно відновити мікрофлору кишечника для того, щоб патогенні бактерії, присутні в ньому, не погіршили ваше самопочуття. Відмінним відновлює засобом є препарат «Хілак-Форте». Для досягнення бажаного результату приймайте його протягом двох-трьох тижнів.
5
Після завершення курсу прийому «Хілак-Форте» в шлунок необхідно запустити корисні біфідобактерії. Для цього почніть приймати один з препаратів, що містить ці необхідні організму речовини, наприклад, «Біфідум Бактерин».
6
У результаті всіх цих дій по очищенню і відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту, все алергени виводяться з організму, і прогресування алергії припиняється.
7
Якщо прояви алергії не дають вам спокою ні вдень, ні вночі, негайно зверніться до лікаря-алерголога. Він підкаже вам, як швидко вивести алергени з організму, усунути неприємні симптоми алергії і повністю позбутися цієї хвороби.
Корисна порада
Слідкуйте за здоров'ям і станом свого організму дуже уважно. Тільки так ви зможете уникнути можливого накопичення в ньому алергенів.