Як встановити жорсткий диск на комп'ютер. Як встановити жорсткий диск на комп'ютер model: lpq2.

З покупкою нового жорсткого диска (вінчестера) перед початківцями користувачами стає проблема його установки всередину комп'ютера. Звичайно, можна звернутися в спеціалізовані сервіс-служби, проте цю нескладну операцію можна виконати і самостійно, заощадивши час і гроші.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і від'єднайте електричний кабель від блоку живлення.
2
Зніміть бічні стінки корпусу комп'ютера (часто вони об'єднані з верхньої). Для цього, як правило, вимагається відгвинтити по два гвинти в місці їхнього кріплення (зазвичай на задній частині корпусу).
3
Жорсткі диски встановлюються у відсіки для пристроїв розміром 3,5 дюйма, вони вже, ніж 5-дюймові відсіки, використовувані для установки оптичних приводів. Втім, при установки додаткового охолодження, іноді жорсткий диск може встановлений і в 5-дюймовий відсік.
4
Оберіть місце установки диска. Переважно, щоб це місце добре охолоджувалося внутрішніми кулерами.
5
Вставте жорсткий диск у вибраний відсік і зафіксуйте його гвинтами по обом сторонам (або засувками, залежить від типу корпусу).
6
Підключіть до жорсткого диска шлейфи живлення і передачі даних. Вони різняться в залежності від типу жорсткого диска (IDE, SATA, SCSI) і не сумісні один з одним.
7
Помістіть корпус комп'ютера на місце, закріпіть його і підключіть шнур живлення.
8
Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що в BIOS вашої материнської плати відображається новий жорсткий диск.