Як зшити косинку.

Косинка є національним російським головним убором, здавна користувався великою популярністю у жінок. У наші дні про нього пам'ятають не багато. Але граючи квітами та способами зав'язування косинок, можна створювати дуже цікаві образи. Експериментувати можна скільки завгодно, адже самостійно зшити косинку зовсім не складно.
Інструкція
1
Підберіть якісний матеріал сподобалася вам забарвлення. Для початку можна використовувати звичайний бавовна або байкову тканину. Вони дуже податливі.
2
Підготуйте робоче місце і необхідні робочі інструменти - кравецькі метр, олівець, ножиці, нитки, голки. Також знадобиться швейна машинка.
3
Перш ніж самостійно зшити косинку , виміряйте обхват голови.
4
Тепер, враховуючи зняту мірку, зробіть викрійку. Наприклад, якщо обхват голови становить 55 сантиметрів, вам необхідно вирізати з тканини три деталі - два прямокутника з довжиною 19 см і шириною 8 см кожен і півколо з прямокутним підставою. В останньому елементі розміри повинні бути наступними: довжина підстави - 47 см, ширина підстави 16 см, висота деталі - 34,5 см.
5
Тепер обробіть всі контури краєобметочних швом. Зшийте між собою два прямокутника з вивороту вздовж довгих сторін. Потім виверніть на лицьову сторону, загніть вузькі незшиті краю всередину на глибину 1 см і добре пропрасуйте.
6
Зробіть дві строчки уздовж кожної довгої сторони, попередньо відступивши 1 см. Це будуть відсіки для гумок. Недострачівайте 1 см до країв.
7
Візьміть дві гумки довгою по 6,5 см і вставте у відсіки. Захопивши спочатку з одного краю, пристрочите їх. Потім підтягніть до іншої сторони за допомогою шпильок і також зробіть строчку. У вас повинна вийти трохи присборенная деталь.
8
Обстрочіте основну деталь по всіх краях, зробивши попереднє загин з внутрішньої сторони. Можете використовувати в роботі фігурну рядок.
9
Вузькі краю підстави косинки вставте в збирану деталь і приметайте, а потім прострочіть.
10
Підсумком роботи стане дуже оригінальна цікава косинка, яку можна надіти в похід або на прогулянку на природі. Особливо добре вона виглядає на дітях. При бажанні ви зможете самостійно зшити косинку іншої форми, більш витонченою і цікавою.
Красива, ексклюзивна річ не обов'язково повинна коштувати дорого. Навпаки, вона може обійтися вам в копійчану ціну. Наприклад, шийну хустку можна зшити самостійно, і крім того, що він обійдеться вам набагато дешевше покупного, ця річ для вас буде просто безцінна.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - нитки,
  • - гострі ножиці,
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Шийний хустку - здавалося б, звичайна річ, однак саме він може стати справжнім знаковим аксесуаром. Якщо ви давно втратили надію знайти підходящий варіант в магазинах, знайте, що іноді своїми руками можна створити справжній шедевр, який не тільки стане радувати вас довгі роки, але і буде єдиним у своєму роді.
2
Навіть якщо ви ніколи нічого не шили і давно не брали в руки голку з нитками, створити шийну хустку під силу і вам. Все починається з вибору тканини. Напевно у вас в голові вже склався образ тієї речі, яку ви хочете отримати. Тоді вам залишилося лише знайти відповідний за кольором і фактурою матеріал. Сьогодні магазини тканин пропонують величезний асортимент і доступні ціни. Ще більший вибір товарів є в інтернеті. Після того, як відповідна тканина знайдена і куплена в потрібній кількості, можна переходити до роботи. Вам знадобляться нитки відповідного кольору, гострі ножиці і швейна машинка (її можна позичити у знайомих або батьків).
3
Шийний хустку - це звичайний шматок тканини, який може мати розмір від 40Х40 до 90х90. Важливо, щоб він мав форму геометрично правильного квадрата. Купуючи тканину, не забувайте, що 1 см з кожного краю піде на підгин.
4
Розкладіть тканину на рівній поверхні і відзначте потрібний розмір. На темної тканини позначки можна ставити крейдою або сухим шматком мила, а на світлій - звичайним олівцем. Після цього акуратно виріжте заготовку.
5
З кожного краю відзначте по одне сантиметру, подверніте тканину і накидали. Якщо тканина сиплеться, можна підігнути край не один раз, а двічі, сховавши лінію відрізу всередину. Під час обробки краю на швейній машинці тканина може сповзти. Але якщо попередньо її наметати, в підсумку ви отримаєте однакові краю з усіх боків. Після обробки краю оцініть красу шва і якщо вас все влаштовує, зніміть намітку і приміряйте ваш готовий шийну хустку.